קבוצת כדורעף הנשים של הפועל כפר סבא פגשה הערב (חמישי) את אולימפיאקוס במסגרת גביע האתגר ונכנעה לה 3:2 (25:12, 25:18, 25:15, 25:21, 25:12). בעקבות ההפסד, כפ”ס הודחה מהמפעל האירופי. הירוקות הפסידו 3:0 במשחק הראשון ביניהן, לכן כשאולימפיאקוס עלתה ל-0:2 במשחק הסיפור היה גמור עבור הבנות מהשרון, שכעת יחזרו להתרכז בליגה.

מאמן הקבוצה, חן הימלפרב, אמר לאחר המשחק: “מאמצע המערכה השנייה שיחקנו הרבה יותר טוב. זה נכון, זה היה אחרי שהן כבר עלו ועשו חילופים, אבל זה לא משנה לי ברמה האישית, חשוב שהקבוצה הופיעה ושיחקה. הגיע הרבה קהל, והיה חשוב לנו לתת הופעה טובה. אני שמח על הדרך שהראינו היום, יש הרבה דברים טובים לקחת, עכשיו צריך להתאושש ולהתרכז בליגה".

כפ"ס מול אולימפיאקוס בגביע האתגר (איגוד הכדורעף) (מערכת ONE)כפ"ס מול אולימפיאקוס בגביע האתגר (איגוד הכדורעף) (מערכת ONE)

היריבה אולימפיאקוס, שעלתה לשמינית הגמר: "הם קבוצה יותר טובה, שמשחקת בליגה יותר טובה, ויש שם שחקניות טובות יותר. הן אחת המועמדות לזכות בגביע האתגר. אני מאוד מעריך את המועדון וההנהלה על כך שההשתתפות באירופה הפכה למסורת, גאה בבנות על הדרך ושמח שהגיע הרבה קהל, זה אומר שאנחנו בכיוון הנכון מבחינת העיר כפר סבא”.