הפועל כפר סבא, מוליכת ליגת העל בכדורעף, ניצחה הערב (שבת) 1:3 (25:20, 19:25, 23:25, 17:25)  באולם בר-לב הביתי לעיני 300 צופים את מכבי חדרה, לאחר שחזרה למשחק אחרי פיגור של מערכה. היה זה ניצחונה העשירי ברציפות של כפ"ס. חדרה נותרה במקום השלישי בליגה.
אניה וליקי כיכבה אצל כפ"ס עם 18 נקודות (2 קיל בלוקס ואייס), מירוסלבה קיג'קובה הוסיפה 15 (2 אייסים וקיל בלוק) וגם ורוניקה רונסקובה סיפקה מספרים יפים עם 13 נקודות (3 אייסים ו-3 קיל בלוק). בחדרה הצטיינה פופנה פנטה הצרפתייה, שנחתה בקבוצה רק בפגרה, ובמשחקה המלא הראשון רשמה 18 נקודות (3 אייסים וקיל בלוק). 17 נקודות לדיאנה ארצ'אה הקולומביאנית.
חן הימלפרב, מאמן הפועל כפ"ס, אמר: "היה משחק לא פשוט. לחזור מפיגור זה לא קל. לא שיחקנו מספיק טוב, אבל היינו מרוכזים מספיק כדי לנצח. חדרה קבוצה טובה עכשיו. כל הקבוצות השתדרגו. כל יריבה שתבוא נגדנו תבוא עם מוטיבציה מיוחדת וזה ברור לנו. צריך לשמור על ריכוז. לנצח גם ביכולת לא הכי טובה זה חשוב, וראינו שאנחנו קבוצה יציבה. ידענו לעשות מה שצריך וללחוץ בנקודות החשובות".

חן הימלפרב (חגי מיכאלי)חן הימלפרב (חגי מיכאלי)

מאמן חדרה עדי תדמור: "יצאתי מרוצה מהמשחק למרות ההפסד, הבנות נלחמו ושיחקו משחק מצוין היום. הצלחנו להתמודד היטב היום עם כפר סבא בשלוש המערכות הראשונות והיינו קרובים מאוד להוביל 2:1. כפר סבא השתלטה על המשחק וניצחה. אני מרגיש שאנחנו במגמת עלייה לקראת המשך הליגה”.