מכבי תל אביב ניצחה הערב (חמישי) בחוץ את מכבי מוסינזון הוד השרון בתוצאה 0:3 ועלתה על חשבונה למקום הרביעי בטבלה, המעניק יתרון ביתיות בשלב רבע גמר הפלייאוף. עם זאת, לצהובים, שלהם נקודה אחת יותר מאשר ליריבתם הערב, משחק עודף על פני הוד השרון.
בשלושת משחקיה הנותרים לעונה הרגילה תפגוש מכבי תל אביב את אשדוד, עיילבון וקריית אתא, שנמצאות כולן, נכון לסיום המחזור ה-14 בליגת העל, בחלק התחתון של הטבלה. הוד השרון תצטרך להתמודד עד לסיום העונה הסדירה עם האלופה מטה אשר/עכו ועם המעפיל/מנשה/עמק חפר מהמקום השלישי, כמו גם עם קריית אתא ועיילבון.

אריק כצנלסון (רינת ורדי, מכבי ת"א) (מערכת ONE)אריק כצנלסון (רינת ורדי, מכבי ת"א) (מערכת ONE)

סטס נביאדומסקי הוביל את התקפת מכבי תל אביב עם 17 נקודות (2 קיל בלוקס ואייס), לצד 12 של קיילב דנמרק ו-10 נקודות של כל אחד מחוסמי האמצע גיא גניס (3 קיל בלוקס) וגנדי סוקולוב (3 קיל בלוקס ואייס). להוד השרון: 11 נקודות לאלכסנדר וסילב, 9 לדמיטרי שורקין.
מאמן מכבי תל אביב, תומר רוסיאנסקי התייחס לאחר המשחק לסיום המערכה האחרונה, בה נחלצה קבוצתו מספר פעמים מפיגור ומנקודות מערכה בדרך לניצחון: "הנקודות האלה זה הרבה מהלב. היינו צריכים את הניצחון הזה, ולנצח במערכות הצמודות. הוד השרון קבוצה טובה ועשינו את זה, אין מאושר ממני היום. אנחנו מתאמנים טוב ויש לנו שחקנים טובים, ואנחנו צריכים להתחיל להיות קבוצה מנצחת. כשזה יקרה, הכל יהיה יותר קל. אני מאמין שהניצחון ישחרר אותנו קצת, ונוכל להיות קצת יותר שמחים".
מאמן הוד השרון, עדי גורן: "אני מאוד גאה בשחקנים שלי. הם נתנו במגרש את כל מה שהיה להם. מכבי שיחקה מצוין, טרפה את המגרש. לקח לנו הרבה זמן עד שהצלחנו לערער את הקבלה שלהם, וברגע שהכדור אצל אריק (כצנלסון) והוא לא זז יותר מדי אז יש לו כלים מאוד מגוונים, והיה לנו קשה בהגנה ובחסימה. היו חצאי הזדמנויות לעשות ריצה, לברוח, ולא השכלנו לקחת את זה. כשאתה לא לוקח, לוקחים לך".