הפועל כפר סבא ניצחה הערב (שבת) את מכבי חיפה בפעם השנייה העונה, עם 1:3 (9:25, 16:25, 28:26, 10:25) באולם בר-לב הביתי. המקומיות ניצחו בצורה משכנעת בשתי המערכות הראשונות, ולמרות הפסד במערכה השלישית הצמודה, ידעו לחזור לעצמן והצליחו לקחת את מלוא הנקודות מהמפגש. לוגאן טום האמריקאית, שזכתה בעבר בשתי אליפויות עם מכבי חיפה, כיכבה במדי הפועל כפ"ס בהופעת הבכורה שלה בקבוצה, עם 17 נקודות (2 אייסים).
שלושה משחקים בלבד לפני תום העונה הסדירה ותחילת הפלייאוף, מובילה הפועל כפר סבא את ליגת העל עם הפסד בודד ב-13 משחקים, אותו ספגה במחזור הפתיחה מול ק.ק תל אביב. בשלב רבע גמר הפלייאוף היא צפויה לפגוש את מכבי הוד השרון. חיפה, האלופה המכהנת, נמצאת במקום השישי בטבלה.
מירוסלבה קיג'קובה סיפקה ערב מצוין עבור ההתקפה הכפר-סבאית עם 22 נקודות (4 קיל בלוקס ו-3 אייסים), כשפרט לטום תרמו נקודות אניה וליקי עם 13 (3 אייסים) וורוניקה רונקובה עם 12 (2 קיל בלוקס ואייס). בסך הכל סיימה כפ"ס עם 11 חסימות מוצלחות לעומת 5 של חיפה, ועם 11 אייסים לעומת 4 של האורחות. לחיפה: 12 נקודות לאולסיה שרבסקאיה (עם 2 אייסים וקיל בלוק) ו-10 לוורה קלימוביץ'.
מאמן הפועל כפר סבא חן הימלפרב: "אנחנו קבוצה אחרת ממה שהיינו עד היום. לוגאן (טום) הצטרפה אלינו, וגם מירי (מירוסלבה קיג'קובה) משחקת בעמדה אחרת. זה דווקא נראה טוב, למרות שעדיין צריך שיפוץ ועבודה על ההרכב הזה, אבל יש יותר איזון. חיפה קבוצה טובה, אי אפשר לזלזל בה, חלק מהשחקניות נמצאות שם עוד מהשנה שעברה. הייתה לנו ירידת מתח במערכה השלישית, אבל ברגע שהריכוז חזר זה השתנה. יש לנו קבוצה טובה ומנוסה, למרות שעדיין צריך לעבוד על העמדות החדשות ולסדר את העסק. אני מרוצה יחסית למשחק ראשון בהרכב שונה".