משחק העונה של הכדורעף הישראלי הסתיים הערב (חמישי) בניצחון של הדאבליסטית הפועל מטה אשר/עכו, 2:3 (25:27, 25:17, 25:23, 16:25, 5:15) על השנייה בטבלה הפועל כפר סבא. במשחק, שהתקיים באולם נעמן, שם הצליחו האורחים להקשות על השחקנים של נועם כץ, אבל לאחר שהובילו 1:2 במערכות חזרה מטה אשר/עכו למשחק, ניצחה במערכה הרביעית והשוותה. מערכת שובר השוויון כבר הייתה שייכת בלעדית למטה, והיא הובילה בה 0:8 לפני שניצחה.

הנקודה שלקחה כפר סבא ממטה אשר/עכו הייתה הראשונה שאיבדה האלופה העונה. למרות זאת, רצף הניצחונות שלה התארך ל-13, והיא עדיין בלתי מנוצחת, כשנותרו שלושה משחקים בלבד לסיום העונה הסדירה ולפתיחת הפלייאוף. סבה דבש, שחקנה של כפ"ס לשעבר והיום במטה אשר/עכו, רשם 24 נקודות (2 אייסים ו-2 קיל בלוקס) והצטיין מול האקסית. 

מאמן המנצחת, נועם כץ: “ברכות לכפ"ס. בסוף הם לא כל כך תפקדו במערכה החמישית, אבל הם שיחקו שלוש מערכות מצוינות מבחינת הגנה ופייט, והם נתנו לנו שיעור טוב מנטלית. אני אף פעם לא רוצה להפסיד, אבל קיבלנו שיעור. ראינו בשלוש המערכות הראשונות שאנחנו צריכים לבוא ולהילחם. כל הקשקושים ששומעים מהצד שאנחנו יותר גדולים, השחקנים יודעים שזו לא האמת, ושלקבוצות אחרות יש הרבה איכות ושאם לא נהיה טובים לא ננצח, זה מאוד פשוט".

מאמן הפועל כפר סבא, שגיא ברעם: “אנשים רואים את התוצאה, הם לא רואים איך התכוננו. אני לוקח עליי את ההפסד במערכה הרביעית והחמישית. השחקנים נפלו מהרגליים פיזית. לחצתי אותם מאוד חזק בשבועיים האחרונים, וידעתי שאם נגיע למשחק ארוך זה יכול לקרות. הרגליים, בעיקר בקבלה, לא עבדו בסוף. אבל אני גאה בקבוצה”.