שמעתם פעם על משחק שנמשך יומיים? זה מה שקרה בליגת העל בכדורעף, בה הפועל מטה אשר/עכו גברה על מכבי תל אביב 0:3 (19:25, 25:27, 22:25), במשחק שהוכרע הערב (ראשון) לאחר שהמשחק בין הקבוצות אתמול הופסק במצב של 0:2 בשל דליפת מי גשם והתחיל הערב מחדש בתוצאה מאופסת.

הצהובים הערימו קשיים על הדאבליסטית, אבל נכנעו בסופו של דבר בשלוש מערכות באולם נעמן לעיני כ-450 אוהדים ובחמש בסך הכל ביממה האחרונה. סבסטיאן דבש הצטיין בהתקפת הצפוניים עם 16 נקודות, עידו דוד הוסיף 14, וקווין פויר שחזר מפציעה נראה טוב עם 13 משלו. במכבי ת”א בלט אקס המארחת, סטס נביאדומסקי, שסיים עם 16 נקודות.

אומרי רויטמן, הליברו של מטה אשר/עכו, אמר בסיום המשחק: "התחושה טובה מאוד. היה מאתגר לבוא אחרי הכמעט-ניצחון שלנו אתמול, להגיע שוב ולתת את האנרגיות והמוטיבציה. הגוף עייף וגם מנטלית זה קשה מאוד. אני שמח שעשינו את זה בדרך הכי טובה וחלקה שיש. שיהיה לנו בהצלחה בהמשך".

יו"ר מכבי ת”א, אסף ליבר, אמר: "מטה אשר, למרות העליונות הכלכלית והמקצועית שלה, והביתיות שנתקבלה בהגרלה, ולמרות הרשלנות בהכנת המגרש אתמול, העדיפה לטרטר אותנו הלוך חזור יום אחרי יום, ולהוסיף ליתרונות הכלכליים שלה גם יתרונות בלתי ספורטיביים מחוץ למגרש. למרות זאת, כל השחקנים אצלנו ללא יוצא מן הכלל נתנו 150%, נתנו תצוגה טובה. נכנסנו למשחק במערכה השנייה והיינו קרובים מאוד לקחת. אני בטוח שבפעם הבאה שניפגש הדברים ייראו אפילו יותר טוב".