נבחרות ישראל בכדורעף, בנשים ובגברים, ישובו לפעילות אימונים במכון וינגייט החל ב-16 ביוני. נבחרת הנשים תעשה זאת תחת המאמן החדש חן הימלפרב, שחתם היום (שלישי) על חוזה כמאמן ראשי לנבחרת הנשים ומאמן האקדמיה למצוינות במכון ווינגייט.

הימלפרב אימן במשך כעשור את הפועל כפר סבא, עמה זכה בשלוש אליפויות ושלושה גביעים, ואת העונה הנוכחית (2019/2020) סיים עם הקבוצה במקום הראשון בתום העונה הסדירה, בטרם הפסקת הפעילות בשל התפשטות מגפת הקורונה. קודמו בתפקיד היה ג'וזפה קוקריני האיטלקי, ששימש גם כמנהל המקצועי בנבחרות הצעירות וקבוצות האקדמיה. קוקריני עזב את התפקיד במפתיע ביוני אשתקד, על מנת לעמוד על הקווים אצל העולה לליגה הראשונה באיטליה, קאזרטה. 
הימלפרב, ששימש בעבר כעוזר מאמן לאריה זלינגר, אמר על המינוי לתפקיד: "אני רוצה להודות על הבחירה בי כמאמן הנבחרת. אני מתרגש ומודע לחשיבות התפקיד שלקחתי על עצמי. הנבחרת היא חלון הראווה של הכדורעף הישראלי, ואני מודע לאתגרים הגדולים העומדים בפנינו,  אני בהחלט מאמין בכדורעף הישראלי ובשחקניות הישראליות. כמובן שנעשה את המקסימום כדי להביא את הנבחרת להישגים".
סיום הקדנציה הארוכה בכפ"ס: "זה הזמן להודות למועדון שנתן לי את ההזדמנות הראשונה לאמן בליגת העל. אני עוזב אחרי עשר שנים, ובהחלט מאחל לכפ"ס הצלחה בהמשך. שוב, תודה רבה למועדון, לכל השחקניות שעבדו איתי, וגם לקהל. אני הולך לאתגר חדש ואני שמח ונרגש לקראתו".