קטרינה זילברמן, הליברו של נבחרת ישראל, חתמה באולומוץ הצ’כית, אשר סיימה את העונה החולפת במקום השני אחרי ברנו ואף שיחקה בגביע ה-CEV. זילברמן שיחקה העונה בסוקול שטרנברק, קבוצת הבת של אולומוץ, וסיפקה עונה נפלאה יחד עם קבוצתה, שהגיעה במפתיע למקום השביעי לפני קטיעת העונה בעקבות מגיפת הקורונה.

זילברמן, שהעונה הקודמת הייתה הראשונה שלה מחוץ לישראל, שיחקה קודם לכן במשך שתי עונות (בהן זכתה בשתי אליפויות) במכבי חיפה. לפני שעברה לחיפה שיחקה בק.ק תל אביב. 
"אני מאוד שמחה ומעריכה את ההזדמנות לשחק בקבוצה הראשונה של המועדון, ומאוד מודה לאלוהים על ההזמנות הזו, כי קשה בתור ליברו לצאת לשחק באירופה", אמרה זילברמן: "יש ציפיות לקחת גביע ואליפות, ויש לנו גם מטרות שהוצבו בנוגע להשתתפות במפעל האירופי, להגיע לשלבים הגבוהים".

עונתה הראשונה באירופה: "ההרגשה לשחק לראשונה בחו"ל היא מגניבה מאוד, ההכנה לעונה שונה ממה שהכרתי בארץ. שיחקנו בדמינטון, נסענו על רולרבליידס, עשינו הייקינג, ריצות ארוכות וטורנירים לפני העונה. התאקלמתי מהר מאוד, והרגשתי כאילו אני בישראל, בהתחלה אמנם חסרה לי המשפחה שלי, אבל התרגלתי. כמה פעמים גם הגעתי לארץ לבקר אותם בהפתעה".