הפגרה שנכפתה על שחקני הכדורגל הובילה רבים מהם בליגת העל ובליגה הלאומית להגיע להבנה כי הם צריכים להתחיל לדאוג ליום שאחרי הקריירה. ככל שעוברים השבועות, כך נראים עוד ועוד שחקנים מוכרים מאוד בכדורגל הישראלי מצטרפים לעולם התזונה והכושר ומתחילים לפתח לעצמם קריירה צדדית שתוכל לייצר להם עוד הכנסה כספית. 

כך, שחקנים כמו ערן לוי, דובב גבאי, יובל שפונגין, בוריס קליימן, שלומי ארבייטמן, טוטו תמוז, חן עזרא, צחי גיגי, דור מלול, אליאל פרץ, אדריאן רוצ'ט, רוסלן ברסקי, עדן קארצב, מור שקד, ציון צמח, רוי רונן, עאהד עזאם, ריף מסיקה ואפילו מישל דיין ואחרים הלכו בדרכם של יקיר שינה ואלעד גבאי, השחקנים שפרצו דרך בתחום הזה בכדורגל הישראלי והצליחו כעת לסחוף אחריהם לא מעט כדורגלנים נוספים. 

יקיר שינה. פרץ דרך בתחום (פרטי)יקיר שינה. פרץ דרך בתחום (פרטי)

שינה, יחד עם אשתו בטי, הם חלק ממועדון 24fit, וביחד עם גבאי השניים שהיו מקבלים לא מעט הקנטות מצד החברים למקצוע, מצרפים לעסק את אותם האנשים בדיוק בימים האחרונים. כל מי שעוקב אחרי הכדורגלנים ברשתות החברתיות לא יכול להישאר אדיש לפרסומים ההולכים וגוברים שלהם כאשר הם מציעים ייעוץ בתזונה ובכושר על מנת לעזור לאנשים לרדת במשקל. כל כדורגלן שהצטרף הבין גם את משמעות התזונה ואיך אוכל בריא ומאוזן הרבה יותר מוביל לתוצאות גם עליו, כספורטאי.

“קיבלנו לא מעט הקנטות בתחילת הדרך אבל על ידי התמדה ואמונה גרמנו לאנשים להבין שזו דרך חיים לכל דבר והיום כבר כל מי שצחק, נמצא איתנו, בין אם בעסק או בין אם כלקוח”. שינה סיפר ל-ONE על השינוי הגדול שמתחולל בעסק שלו: "הגענו כבר ל-42 ערים בישראל ויש קפיצה מאוד רצינית של כדורגלנים שמבינים היום בגלל או בזכות הקורונה שהכדורגל זה לא כל החיים ושהם צריכים להתחיל לחשוב על היום שאחרי כי יכול להיות שמחר הקריירה תסתיים. הם מגלים הרבה עניין, הבינו את הפוטנציאל העסקי, ויחד עם זאת גם הבינו שזה מעניק להם אפילו מעבר לכך ויש הרבה סיפוק בלשנות לאדם את החיים שלו ולעזור לו לשנות דרך חיים לטובה ולרדת במשקל". 

יקיר ובטי שינה (פרטי)יקיר ובטי שינה (פרטי)

"עד לפני כמה זמן הם היו צוחקים עלינו, אומרים לי ולאלעד שאנחנו מבזבזים זמן, אבל הם לאט לאט הבינו שזו דרך להתפתחות אישית, שזה הרבה מעבר למכירת מוצר כזה או אחר. תחום התזונה והכושר מתחבר לחיים שלהם, זו הכנסה נוספת, חלקם כבר חושבים על להפוך את זה למקצוע המרכזי שלהם ביום שאחרי הכדורגל. רובם חיו עד עכשיו את השעתיים ביום של הכדורגל שאחריהם כל אחד הולך לענייניו, ופתאום יש להם עולם חדש", הוסיף שינה שאתמול צירף את אחד הגיוסים המרשימים שלו לאחרונה - ערן לוי. 

“המודעות בארץ ובכלל בעולם היא ענקית לשיפור אורח החיים וזה מתבטא בצמיחה שלנו ויחד עם שיטה, מעטפת ומערכת משומנת שנותנת הכל ללקוח זה יוצר צמיחה מדהימה. הלוואי ועוד אנשים יראו את מה שראינו כאן לפני שלוש שנים. לפעמים בא לי להלוות את העיניים שלי לבן אדם שהוא סקפטי כדי שיראה את העולם הזה מנקודת המבט שלי. לא משנה כמה העסק היום גדול, אין סיפוק גדול יותר מלראות לקוח שהחיים שלו השתנו לטובה בעקבות תוכנית בריאה שיצרנו שנתנה לו דרך לחיים.

אלעד גבאי עם הסוכן רונן קצב (פרטי)אלעד גבאי עם הסוכן רונן קצב (פרטי)

עוד אמר שינה על מועדון 24fit: “בעידן בו אנו חיים קשה לשמור על אורח חיים בריא, העולם המודרני לרוב לא מאפשר לנו לנהל סדר יום בריא ומאוזן. הסיבות העיקריות לכך הן אורח החיים שאנו מנהלים, שברובו ישיבה מול המחשב לצד תרבות האוכל המהיר שנהייתה פופולארית. האוכל שאנו צורכים היום עתיר בסוכרים ואיכות המזון נפגעת עם השנים. מועדון 24Fit שם לעצמו מטרה לשנות את הדרך בה אנשים מנהלים את אורח חייהם על ידי תכנית שמתבססת על אתגר 90 הימים, שיטה אפקטיבית המסייעת להורדה במשקל, חיטוב, העלאת האנרגיה, עלייה במסת השריר ועוד. התכנית משלבת סל מוצרי תזונה ייחודיים של חברת התזונה הרבלייף מה שמעניק מענה מקיף לכל מטרה שהיא”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הגרלות צריך לכבד: רונאלדו שוטף כלים