משטרת ישראל הודיעה היום (שישי) כי הצליחה לשים את ידה על חשודה בעשרות גניבות ממועדוני כושר ברחבי הארץ. היא, על פי החשד, התחזתה כמי שמעוניינת לקיים שיעורי ניסיון, אך למעשה הייתה נכנסת לחדרי ההלבשה וגונבת תיקים של מתאמנים.

מדוברות מרחב ירקון נמסר: “המשטרה עצרה אתמול (חמישי) חשודה בעשרות גניבות ממועדוני כושר ברחבי הארץ. בעת שהגיעו שוטרים לביצוע המעצר ניסתה החשודה לברוח דרך חלון דירתה אולם השוטרים שהיו ערוכים כנדרש המתינו לה גם שם והשלימו את פעולת המעצר. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בווילבקין זורק בקבוק על אוהדי ראשל"צ

על פי החשד, במהלך השנה האחרונה, פגעה החשודה בעשרות מתאמנים/ות אשר התאמנו בחדרי כושר ברחבי הארץ. החשודה נהגה  להגיע אל מועדוני כושר בכל רחבי הארץ התחזתה כמי שמעוניינת לקיים שיעור ניסיון ואז בדרכים שונות הייתה יוצאת מהשיעור, ניגשת אל חדרי ההלבשה וגונבת את תוכן התיקים של משתתפי השיעור/אימון.

מדובר בעשרות מקרים שדווחו למשטרה ובתום פעילות מבצעית ממושכת שכללה איסוף ראיות ופעולות חקירה שונות נעצרה כאמור החשודה והועברה להמשך חקירה בתחנת המשטרה.

בהמשך היום נמסר מדוברות המשטרה מרחב ירקון: “הוארך מעצרה של החשודה שנעצרה אתמול ע”י המשטרה בחשד לעשרות אירועי גניבה מחדרי כושר בכל הארץ. ביהמ”ש השלום בת”א האריך את מעצרה של תושבת פ"ת כבת 32 שנעצרה אתמול על ידי המשטרה לאחר שנחשדה בעשרות מקרים של גניבה מתיקים של מתאמנים בחדרי כושר בכל רחבי הארץ”.

“במשטרה סבורים כי ישנם מקרים רבים נוספים שטרם דווחו למשטרה ומקווים כי במסגרת ימי המעצר שהושתו על החשודה, יגיעו אזרחים נוספים שנפגעו באופן דומה ויגישו תלונה במשטרה”.