מאז שפלויד מייוות’ר, המתאגרף האמריקאי האגדי, פרש מאגרוף עם מאזן נקי מהפסדים, הוא כבר הספיק לחזור לא פעם לסירוגין לזירה, כשב-2017 אף ניצח את קונור מקגרגור בקרב הרשמי האחרון שלו. היום (שישי) האיש המכונה “מאני” שפך אור על החזרה הקרובה שלו, והצהיר שיכול להיות שילחם שוב באירי וגם ביריבו המר, חביב נורמגומדוב – באותו היום. 

האמריקאי בן ה-42 חשף שהוא נמצא בשיחות לגבי הקרב החוזר עם מקגרגור לצד מאבק גם בחביב, עוד אלוף בלתי מנוצח (בענף ה-MMA). מייוות’ר הצית את אותן ספקולציות ברשתות החברתיות שלו כשהעלה פוסטים עם הכיתובים “פלויד – מקגרגור 2, 2020”, ובנוסף המתאבק האגדי התארח בפודקאסט ושם סיפק את הציטוט ששבר את הרשת.  

פלויד מייוות'ר (רויטרס)פלויד מייוות'ר (רויטרס)

”הייתי במו”מ על להילחם בחביב ובקונור באותו היום, נורמגומדוב בבוקר ומקגרגור בלילה. עבור 250 דולר יוכלו לרכוש את הצפייה בשתי הקרבות”, אמר מייוות’ר. מדובר כמובן בסכום הזוי לכל הדעות, כזה שנשיא ה-UFC, דיינה ווייט, שאחראי על צמד הלוחמים, לא יסכים לו. עם זאת, גם האחרון יודע שזה יהיה יום שאף חובב אגרוף לא ירצה לפספס.

“נראה מה יקרה, תמיד יש שיחות על קרבות חוזרים, המו”מ לעולם לא ייפסק”, אמר ווייט, “אנחנו יודעים מה הקשר בין פלויד לכסף, הוא רחוק מאוד מפרישה והקרב החוזר ביניהם יקרה מתישהו”. כזכור, קרב האגרוף בין מייוות’ר למקגרגור ב-2017 היה מהנצפים ביותר בכל הזמנים בענף.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
נדיר: השיחה שמסי עשה לשחקני בארסה במחצית