שר התרבות והספורט, חילי טרופר, המנכ״ל רז פרויליך, ראש המטה גיא גוטמן וצוות המשרד הגיעו הערב (חמישי) לסיור ראשון בבית הנבחרות בשפיים, לאחריו התכנסו לפגישת עבודה עם יו״ר ההתאחדות אורן חסון, המנכ״ל רתם קמר, המנהל הטכני וילי רוטנשטיינר, יו״ר ועדת הנוער בהתאחדות אבי קאופמן ומנהל אגף הנבחרות גיא פורטניאגין. 

אורן חסון, יו״ר ההתאחדות, אמר: ״הצגנו בפני שר התרבות והספורט, המנכ״ל ואנשי המשרד את בית הנבחרות והמחלקה הטכנית כלב הפועם של ההתאחדות לכדורגל - המקום בו נבנה העתיד של הכדורגל שלנו. בית הנבחרות הוא דוגמה מופתית למה שניתן להשיג עם אקדמיות נוספות ומרכזי מצוינות, שיטפחו, יכשירו ויקדמו את הכדורגל הישראלי. דנו כמובן גם באתגרים הנוכחיים בעקבות משבר הקורונה והשאיפה לחזור לפעילות מלאה ככל הניתן ואני תקווה שיהיו בשורות חיוביות. מהמפגש הראשון, ובכל מפגש נוסף, מתעצמת האמונה שהשר והעובדים עמו מבינים את חשיבות הדברים ועושים מאמצים כנים לטובת הכדורגל״.  

אורן חסון בישיבה (ההתאחדות לכדורגל)אורן חסון בישיבה (ההתאחדות לכדורגל)

שר התרבות והספורט חילי טרופר אמר: ״שמחנו להתארח בבית הנבחרות ולהתרשם מהעשייה הרחבה של ההתאחדות לכדורגל. במפגש דיברנו על החשיבות של השקעה בגילאים הצעירים, בתשתיות מתקדמות ובאיכות המאמנים. נמשיך בשיתוף הפעולה בקידום מטרות אלה״. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קבלו אותו: הכדור החדש של לה ליגה