בזמן יום הכיפורים התקיימו לא מעט משחקים של קבוצות שבהן יש נציג ישראלי. חלק מהמפגשים, כמו למשל בארצות הברית (גדי קינדה) ובקפריסין (עומר אצילי, בו שהר ודור מיכה) נדחו, אבל ריכזנו כאן את המשחקים שהתקיימו של הליגיונרים, וחלקם הגדול גם שיחק.

# בהולנד, עילאי אלמקייס לא היה בסגל בהפסד 4:2 של קבוצתו דן האג לפיינורד. בנוסף, ערן זהבי לא נכלל בסגל ב-1:1 של פ.ס.וו איינדהובן נגד הראקלס, שהיה המעידה הראשונה של הקבוצה העונה. כמו כן, ניקו אולסק פתח בהרכב ורשם 81 דקות ב-3:1 של קבוצתו וואלביק לאוטרכט. 

עילאי אלמקייס (האתר הרשמי של דן האג)עילאי אלמקייס (האתר הרשמי של דן האג)

# באוקראינה, זוריה רשמה ניצחון 0:5 גדול על לביב במסגרת המחזור הרביעי, כאשר יואל אבו חנא פתח כבלם ורשם 90 דקות. מקס גרצ’קין לא היה בסגל. כמו כן, מנור סולומון לא נכלל בסגל שחטאר דונייצק בניצחון 0:2 שלה על אולימפיק דונייצק.

# בבלגיה, עדן שמיר פתח בהרכב והוחלף בדקה ה-41 ב-2:2 של קבוצתו סטנדרד ליאז’ נגד זולטה וארחם. קבוצתו של הישראלי עם 14 נקודות לאחר שבעה משחקים ונמצאת בצמרת. 

אדם קידן וגלעד קצב עם עדן שמיר שמוצג בסטנדרד ליאז' (מערכת ONE)אדם קידן וגלעד קצב עם עדן שמיר שמוצג בסטנדרד ליאז' (מערכת ONE)

# באוסטריה, ג’וזף גנדה לא נכלל בסגל ואלון תורג’מן נעדר גם הוא אצל אוסטריה וינה ב-2:2 של הקבוצה נגד אדמירה. אליאל פרץ לא היה בסגל וולפסברגר בהפסד 3:1 ללאסק.

# בסקוטלנד, אופיר מרציאנו רשם 90 דקות בשערה של היברניאן והוציא שלושה כדורים מהרשת ב-3:0 של סלטיק, אצלה ניר ביטון שיחק 90 דקות וחאתם עבד אלחמיד ישב על הספסל לאורך כל המשחק. 

ניר ביטון (רויטרס)ניר ביטון (רויטרס)

# ביוון, אמיר עגייב לא נכלל בסגל כשאטרומיטוס סיימה ב-2:2 נגד אופי כרתים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
היורש? צמד לפאטי ב-0:4 של בארסה, מסי כבש