בהפועל כפ"ס לא ממש מרוצים מההחלטה לעכב את החזרה לאימונים. שחקני הקבוצה נכנסו השבוע לשגרת האימונים מהבית, כולל עבודה בזום בכל מה שנוגע לכושר הגופני. הצוות המקצועי ומאמן הכושר גל וקנין הכין לשחקנים תוכנית אימונים מסודרת לעבודה מהבית כדי לשמור על כושר ככל הניתן כשיחזרו האימונים והמשחקים בשלב מאוחר יותר.

המאמן עמיר תורג'מן התייחס לשבוע החולף: "השחקנים קיבלו הנחיות ברורות לאימונים עם תוכנית מפורטת ממאמן הכושר שלנו ואף הצטיידו לשם האימונים מרחוק בציוד מטעם המועדון". על הצורך בחזרה לשגרה הוסיף: "חשוב שנחזור בהקדם. השחקנים חייבים לחזור לאימונים סדירים, כיוון שהם מצויים כבר בכושר משחק וכל הפסקה כזו גוררת את כולם להערכות מחודשת כמו בתחילת עונה וזה עניין לא פשוט בכלל". 

עמיר תורג'מן (רדאד ג'בארה)עמיר תורג'מן (רדאד ג'בארה)

תורג'מן סיכם עם מסר למקבלי ההחלטות: "הם חייבים להבין ששחקן מקצועני זה לא מפסק שמדליקים ומכבים. השחקן חייב להתאמן בצורה סדירה ורציפה ולכן חייבים לחזור לשגרת אימונים, כמובן לפי הכללים המתאימים אבל חובה לחשוב על מתווה חזרה".

הקשר בן רייכרט הוסיף בנושא: "זו תקופה קשה שמצריכה מאיתנו משמעת עצמית גדולה כדי לא לפגוע בגוף ולתחזק אותו כמה שאפשר כדי לשמור על כושר. לדעתי אנחנו חייבים לחזור, אחרת הפגיעה בנו וברבים שקשורים הענף תהיה קשה מאוד ונתקשה להמשיך את העונה כמו שצריך". 

צפו: הישראלים עם הציון הכי גבוה בפיפא 21