מכבי תל אביב תחל השבוע (חמישי) את שלב הבתים של הליגה האירופית במשחק ביתי נגד קרבאח האזרית. הערב (שבת) המשיכה האלופה בהכנות לקראת פתיחת הקמפיין האירופי כאשר קיימה אימון במתחם PenguinPickUp בקריית שלום. בנוסף, גם שחקני הנבחרות שבו לפעילות וקיימו אימון נפרד.

שחקן הקבוצה איתי שכטר אמר: “התקופה שעברה עליי, שכל חבריי חלו בקורונה, הייתה לא נעימה. אני חושב שאם היינו בסגל מלא בשני המשחקים מול האוסטרים זה יכול היה להיראות אחרת, אבל אני שמח שכולם החלימו וחוזרים לעניינים בשבוע הבא. האירופית המשחקים יהיו שקולים, כולן יכולות לעשות משחקים טובים, נקווה שאלו יהיו אנחנו ושנעלה”.

שחקני מכבי תל אביב באימון (האתר הרשמי של מכבי ת"א)שחקני מכבי תל אביב באימון (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

השחקנים הזרים שהגיעו: “רואים באיכות ובאימונים שהם ברמה מאוד גבוהה, יש להם אופי מצוין ורואים שהם מנהיגים שעברו הרבה בכדורגל. מאמין שיתרמו לנו רבות”.

המודל לחיקוי: “מאז שאני ילד זה היה רונאלדו הברזילאי שעליו גדלתי כל החיים. אחרי זה הגיעו מסי ורונאלדו שלא השאירו לאף אחד מקום לשחק”.

אייל גולסה ומאור קנדיל (האתר הרשמי של מכבי ת"א)אייל גולסה ומאור קנדיל (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

הרגע הכי גדול במכבי ת”א: “היו כמה, שתי הזכיות באליפות היו אושר גדול, הגול הראשון נגד מכבי חיפה נתן לי ביטחון בהמשך וכמובן הגול הדרבי שקפצתי על המאמן, שהיה שער של אליפות. אלו שערים שייחרטו אצלי לעד”.

הטיפ שלו לצעירים: “להיות פחות בטלפון, במחשבים ובאינסטגרם. לצאת, להתאמן, לעבוד על מה שצריך לשפר, לשחק קטרגל”. 

דניאל טננבאום (האתר הרשמי של מכבי ת"א)דניאל טננבאום (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

על מי מסתלבטים בחדר ההלבשה: “לרוב זה עליי, חדר ההלבשה עובר עליות ומורדות, חדר ההלבשה מגובש ואהוב”.

מה הוא רוצה לעשות אחרי הכדורגל: “אני מקווה שיש לי עוד מה לתת פה, אבל גם אחרי הפרישה אני רוצה להישאר בכדורגל. זה החיים שלי מהיום שנולדתי ועד היום שאזדכה על הציוד. אולי מאמן, אולי בטלוויזיה, הכול פתוח”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לקראת המפגש בשבת: האחים שכיכבו יחד במגרש