יממה לאחר שהונח רימון הלם בכניסה לבית הוריו של עומר אצילי בחולון וכשהוא הגיע לאחר החתימה במכבי חיפה להעיד במשטרה על המקרה, עורך דינו, עדי כרמלי, עלה לשידור היום (רביעי) בתכנית הספורט של ישראל בשיתוף ONE והגיב לדברים, זאת במגבלות החקירה.

“הוא סיים את העדות”, אמר כרמלי. “אני מקווה מאוד שבמצב שאנחנו נמצאים עכשיו הוא לא צריך את הייצוג שלי. אנחנו במגבלות חקירה, האינטרס הוא לא לפגוע ולתת למשטרה לעשות את העבודה, אנחנו משתפים פעולה ומביאים כל מידע שיכול לסייע, ממה שאני מבין ויכול להגיד, מאתמול בשעה 21:00 נעשו פעולות רבות ב-24 שעות האחרונות. יש התקדמות דרמטית ביותר, אנחנו מקווים ביומיים הקרובים לפענח את הפרשה”.

עדי כרמלי (חגי מיכאלי)עדי כרמלי (חגי מיכאלי)

יש קשר בין הרימון מחוץ לבית הוריו למקרה של אלי טביב?
”הערכה שלי היא שלא. אני לא שוטר ואני לא יודע, מהפרטים שאנחנו יודעים אין קשר בין הדברים ואנחנו לא יודעים למסור שם ספציפי”.

האם מישהו מאיים על אצילי ואשתו?
”התשובה היא כן”.

עומר אצילי באימון הבכורה (האתר הרשמי של מכבי חיפה)עומר אצילי באימון הבכורה (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

נתתם שמות?
”אנחנו לא יודעים שמות, אנחנו יודעים להגיד שהמשטרה התקדמה באופן דרמטי, אני חושב שבזמן הלא רחוק הפרשה הזאת תפוענח עד תום”.

אנחנו נהיה המומים מהתשובות?
”אני לא יודע”.

האיומים שהגיעו לאצילי ולאשתו, הגיעו בשבוע האחרון או מעבר לזה?
“אני לא רוצה להגיד משהו שיכול לפגוע בפרשה. רוצים שהמשטרה תעשה את העבודה שלה. אני לא רוצה לומר משהו שעלול לפגוע בחקירה. אני לא חושב שיש משהו שיכול להצדיק רימון על מפתן הדלת. אם יש משהו שצריך להדאיג אותנו זו הקלות הבלתי נסבלת שבה אנשים מניחים רימון ומרססים גראפיטי. יש משטרה, צריך לוודא שהיא תעשה את עבודתה. אני סבור שבזמן הלא רחוק הפרשה תפוענח”.

עומר אצילי באימון הבכורה (האתר הרשמי של מכבי חיפה)עומר אצילי באימון הבכורה (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

מה המצב של אצילי?
”זה לא רק הוא. המשפחה כולה, גם אשתו, זו לא חוויה נעימה לאף אחד לגלות רימון בכניסה לבית. לגלות שמישהו מגיע עד לפרטיות שלך בבית ועושה את הדברים האלה”.

הוא נסחט בעבר?
”לא מכיר בכלל את הלקסיקון הזה. העברנו למשטרה מה אנחנו חושבים שהרקע, את העדויות שיכלנו לספק. מקווה שמה שנאסף ב-24 השעות האחרונות ייתן תשובות לכולנו ביום-יומיים הקרובים”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אימון ראשון לעומר אצילי במכבי חיפה