בכל הקשור ליכולת, אין ספק כי ירדן שועה הוא אחד החלוצים המוכשרים ביותר שראינו לאחרונה בליגה הישראלית, וכזכור, מכבי חיפה זכתה להרבה שבחים שהצליחה להנחית אותו אצלה מתחת לאף של שאר הגדולות מבני יהודה תמורת 1.4 מיליון אירו (עבור 60 אחוז מכרטיסו).

עם זאת, מאז הגיע למכבי חיפה לפני יותר משנה וחצי, שועה התקשה לקבל דקות של ממש על המגרש (בעיקר אצל מרקו בלבול) ולא מעט אירועים שליליים בכל הקשור במשמעת המשיכו לעלות בהקשרו.

הצטרפו עכשיו לליגת החלומות הרשמית של ONE

מרקו בלבול. גם אצלו שועה מיעט לשחק (עמרי שטיין)מרקו בלבול. גם אצלו שועה מיעט לשחק (עמרי שטיין)

כעת, מספר שבועות בלבד לאחר פתיחת העונה הנוכחית שום דבר לא השתנה: החלוץ פתח העונה רק פעם אחת מתוך שישה משחקים בהם שותף (גביע הטוטו, ליגת הבורסה לניירות ערך ומוקדמות הליגה האירופית) כשהסטטיסטיקה אפילו לא ראויה לציון: אפס שערים ואפס בישולים.

אמש (שלישי) פורסם כי השחקן ביקש להשתחרר מהקבוצה ומכבי חיפה לא תעמוד בדרכו של החלוץ שהגיע בינואר אשתקד. האם הדבר ייגמר במכירה לבית”ר ירושלים או במעבר לחו”ל? כנראה שבימים הקרובים נדע.

ומה לגבי אוהדי הכדורגל בכלל אוהדי מכבי חיפה בפרט בליגת החלומות הרשמית של ONE? האם גם הם לא האמינו ביכולת של ירדן שועה להביא להם את הישועה? התשובה היא מאוד חד משמעית.

אוהדי מכבי חיפה. אלו המשחקים בליגת החלומות כמעט ולא בחרו את שועה (עמית מצפה)אוהדי מכבי חיפה. אלו המשחקים בליגת החלומות כמעט ולא בחרו את שועה (עמית מצפה)

ראשית נציין שפחות מ-5 אחוזים בלבד מכלל היוזרים בחרו בירדן שועה לנבחרת שלהם, כך שגם בקרב אוהדי הכדורגל בישראל המצב הוא לא מזהיר. התמונה העגומה מקבלת משנה תוקף כאשר מגלים שניקיטה רוקאביצה נבחר ע”י כמעט 60 אחוז מהיוזרים ודולב חזיזה, שממש לא מתפקד כחלוץ, זכה להיבחר ע”י 16 אחוז מהיוזרים.

מרבית שחקני ליגת החלומות שבחרו את שועה הם כלל לא אוהדי מכבי חיפה, שכן רק 40 אחוז מאלו שבחרו את החלוץ הינם ירוקים – מה גם שרק 6 אחוז מאוהדי חיפה בחרו בשועה לנבחרת שלהם. ומה לגבי אוהדי בית”ר ירושלים, שקבוצתם אוזכרה כמומעדת רצינית לקלוט את החלוץ? הם מהווים כמעט 18 אחוזים מאלו שבחרו את שועה – כנראה זה מעיד על חיבור כזה או אחר.

ומה דעתכם? הייתם בוחרים את ירדן שועה לנבחרת החלומות שלכם? לחצו כאן, הצטרפו לליגת החלומות הרשמית ואולי תזכו בפרסים שווים»

הפרס הגדול של ONE: רכב חדש (גרפיקת תמונה: Funatix)הפרס הגדול של ONE: רכב חדש (גרפיקת תמונה: Funatix)