בני יהודה יכולה להיות מאוד מאוכזבת, לאחר שהפסידה הערב (שבת) 2:0 לקריית שמונה בחוץ. אחרי 2 ניצחונות בכורה בליגת העל על הקווים, ניר ברקוביץ’ נחל הפסד ראשון כמאמן הכתומים. מנגד, קריית שמונה הלוהטת עלתה זמנית למקום הראשון בליגת העל.

ברקוביץ’ התייחס ליכולת הרעה במחצית הראשונה: “אכן לא הצגנו יכולת טובה במחצית הראשונה. לא פתחנו טוב את המשחק וקיבלנו גול מהיר. למחצית השנייה עלינו בצורה טובה והיה שיפור ניכר. היו לנו כמה הזדמנויות טובות אבל הכדור פשוט סירב להיכנס. יש לנו משחק כבר ביום שלישי, נבוא מוכנים יותר ונקווה לטוב”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תגובות בני יהודה להפסד לק"ש

איך מרימים את הקבוצה מבחינה גופנית למשחק הבא מול הפועל חיפה בזמן כל כך קצר: “הקבוצה קצת עייפה. אבל ידענו שאחרי הפגרה הארוכה של הקורונה יבואו כמה פציעות. נשחק עם מה שיש, יש סגל טוב בבני יהודה, נתכונן היטב ליום שלישי ויהיה בסדר”.

בצד המנצח, מאמן הצפוניים קובי רפואה התייחס למשחק: “פתחנו את המשחק מצוין, עם לחץ על היריב והבקענו בדקה הראשונה. ב-60 הדקות הראשונות גם יכלנו להגדיל ל-3 או 4 שערים עם כמה החמצות, אחר כך קיבלנו אדום ששיבש לנו קצת את התוכניות. אבל אני שמח שבדקות הסיום ידענו לשמור על התוצאה ואני מאוד גאה בבחורים”.

קובי רפואה (ניסן עייש)קובי רפואה (ניסן עייש)

העובדה כי ביום שלישי קבוצתו תפגוש את הפועל תל אביב: “אנחנו מתכוננים לקראת יום שלישי, יש רצף של משחקים, נאושש את השחקנים כדי להגיע כמה שיותר מוכנים למשחק, שהוא לא פחות חשוב”.

לוסיו ושחקני עירוני ק"ש חוגגים (חגי מיכאלי)לוסיו ושחקני עירוני ק"ש חוגגים (חגי מיכאלי)