רכש התקפי לבני יהודה. כפי שפורסם ב-ONE, אלמוג בוזגלו, שסיים את דרכו בהפועל חיפה, חתם בשורות המועדון משכונת התקווה לעונה וחצי, ושב לקדנציה שנייה במדים הכתומים, אותם לבש בין 2015 ל-2018.

בוזגלו סיפר לאחר החתימה הרשמית: “אני שמח לחזור למקום שהוא כמו בית בשבילי. התגעגעתי מאוד, מחכה כבר לאימון הראשון ואני הכי מחכה לפגוש את האוהדים הכתומים”.

שחקן הכנף גדל בהפועל פתח תקווה ובהמשך שיחק גם בהפועל רמת גן. ב-2015 הגיע לבני יהודה ובמהלך שלוש השנים בשכונה, זכה בגביע המדינה ב-2016/17. באוגוסט 2018 עזב בוזגלו את שכונת התקווה ועבר להפועל חיפה, שם פתח טוב את העונה וגם כבש מול אטאלנטה במוקדמות הליגה האירופית, אך לאחר מכן קרע את הרצועה הצולבת ונעדר לזמן ממושך. 

אלמוג בוזגלו חוגג במדי בני יהודה (נעם מורנו)אלמוג בוזגלו חוגג במדי בני יהודה (נעם מורנו)

מעברו של בוזגלו לבני יהודה התאפשר לאחר שהפועל חיפה הודיעה לו כי עליו לחפש לעצמו קבוצה חדשה, כשחיים סילבס כבר לא הכליל אותו בתוכניות המקצועיות שלו לקראת החצי השני של העונה. בוזגלו שותף ב-10 משחקי ליגה העונה ולא השלים 90 דקות באף אחד מהם.

עוד נודע ל-ONE, כי המעבר מתבצע באמצעות סוכן השחקנים אורן יחזקאל, כמו גם בעזרתו הרבה של אסי בוזגלו, שחקן העבר ומי שזכה בתוכנית הריאליטי "הישרדות VIP" בשנה החולפת, כאשר הוא נכח בפגישות לגביו אחיו מול הפועל חיפה ומול בני יהודה, ומוגדר כמי שאמון על העסקה ביחס עם יחזקאל. למעשה אסי מחליף את אב המשפחה, יעקב, בתמיכה ובייעוץ שלו במעבר הנוכחי ואולי בדרך לעסקאות נוספות במסגרת המשפחה ומחוצה לה. אגב, החתימה התבצעה בנוכחות צוות הצילום וההפקה של סדרת הריאליטי "הבוזגלוס" על משפחת בוזגלו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ערן זהבי נזכר בחוזה הראשון בקריירה