הפועל באר שבע עוקבת אחרי לא מעט שחקנים בהקשר של חלון ההעברות הנוכחי, אך סימנה גם כמה לקראת העונה הבאה. אחד השמות עליהם מדברים בבירת הנגב הוא של המגן השמאלי של הפועל כפר סבא, אביב סולומון, שכבש במחזור האחרון את שער השוויון נגד הפועל תל אביב. 

סולומון בן ה-25, עשה התקדמות משמעותית בשנתיים האחרונות בתור מגן שמאלי במ.ס. אשדוד וכפר סבא. השחקן מסיים חוזה בקיץ ול-ONE נודע כי ב"ש בדקה את העלויות שלו, זאת בשל הצורך של המועדון להתחזק בעמדת המגן שמאלי.

אביב סולומון חוגג עם טום שלח (רדאד ג'בארה)אביב סולומון חוגג עם טום שלח (רדאד ג'בארה)

אחרי שהשלימו את תהליך האזרוח של מריאנו בריירו מול משרד הפנים, בבאר שבע מרוצים מאוד שהצליחו לפנות מקום של שחקן זר וכעת ירכזו את המאמצים לנסות לצרף חיזוק לקישור האחורי, כאשר מוצעים במקביל שחקנים בעמדות הבלם והחלוץ. 

בבאר שבע התאכזבו מכך שהחלוץ אלון תורג'מן בחר לחתום בסופו של דבר בהפועל חיפה, בזמן שיוסי אבוקסיס רצה מאוד לצרפו. מנגד, במועדון יודעים שההצעה שקיבל תורג'מן מיואב כץ הייתה גבוהה וארוכה יותר וגם מתנחמים בכך שתורג’מן לא רצה באמת להגיע. "מי שרוצה לשחק ולהיות בהפועל באר שבע יהיה רק אם ירצה, לא נשתולל בסכומים יותר", אמר גורם במועדון. 

אלון תורג'מן (האתר הרשמי של ויסלה קראקוב)אלון תורג'מן (האתר הרשמי של ויסלה קראקוב)

בקבוצה מקווים, כמו אצל כל קבוצות הכדורגל הישראלי, שהענף יחזור בשבת הקרובה. שינוי מועדי המשחקים גרם לכך שז'וסוואה נמצא עדיין בסכנת היעדרות מהמשחק נגד מכבי תל אביב בסיבוב ח’ בגביע, אחרי שנלחם לא לספוג כרטיס צהוב נגד מכבי חיפה אבל בסופו של דבר ספג שני כרטיסים צהובים שהפכו לאדום. בשל כך, לפורטוגלי יש עדיין ארבעה כרטיסים צהובים, כך שהוא יצטרך להישמר מאוד נגד בני סכנין, שכן צהוב במשחק הזה יהיה החמישי שיגרום לו להחמיץ את משחק הגביע.

המצעד: האם ראיולה יביא את הולאנד לבארסה?