המחזור השביעי של ליגת הבורסה לניירות ערך המשיך הערב (שבת), כאשר בני סכנין גברה 0:1 על הפועל כפר סבא והשיגה ניצחון בכורה העונה. לאור ההפסד, מעמדו של עמיר תורג’מן כמאמן הירוקים מתערער, כאשר הבעלים יצחק שום יצטרך להכריע האם לפטר את המאמן או להמשיך איתו.

תורג’מן אמר: “מאוד מאכזב, שוב הגענו להמון מצבים ולא הבקענו. אני מתעסק בכדורגל ולא מתעסק במעמד שלי, יש לנו פתיחת עונה לא רעה, אנחנו עומדים בציפיות של עצמנו. כמובן שיש משחקים שאנחנו צריכים להיות הרבה יותר טובים. רעשי רקע תמיד יהיו אבל אני מתעסק רק בכדורגל”.

“קיזיטו לא נכנסו כי הוא הגיע רק ב-3 לפנות בוקר אחרי שלא התאמן ארבעה ימים, ולא היה חכם מבחינתי להכניס אותו ולסכן אותו בפציעה. היו שחקנים אחרים שיכלו לשחק במקומו. הערב זה לא הספיק וחבל. הליגה ארוכה וקשה וצריך יהיה לדעת לאסוף את הנקודות. אנחנו נרים את השחקנים, זה מרתון ונגיע מוכנים למשחקים הבאים”.

ניסו אביטן ועמיר תורג'מן (נעם מורנו)ניסו אביטן ועמיר תורג'מן (נעם מורנו)

ניסו אביטן: “כיף גדול, זה הגיע אחרי מאמץ אדיר של השחקנים. היינו ראויים לניצחון הזה. השתנו הרבה דברים בחודש האחרון, עבדנו קשה, הקבוצה הייתה אחרי הקורונה והיינו צריכים לשפר הרבה דברים. המסר שעבר לשחקנים הוא שאנחנו רוצים נקודות ולא רק מחמאות, ואני שמח שניצחנו ולא ספגנו שזה לא פחות חשוב”.

ההחתמה של כיאל: “אין ספק שזה רכש משמעותי, אבל יש לנו סגל עם שחקנים טובים ואני לא שוכח אותם. יש לנו ילדים מוכשרים וזרים לא רעים ונמשיך לעבוד בצניעות. אנחנו צריכים להישאר עם הרגליים על הקרקע, הליגה רק התחילה”.

מחמוד קנדיל שחזר אחרי תקופה ארוכה: “מה שחשוב היה אך ורק לנצח, השער הנקי זה בונוס אדיר. אני אחרי שלושה חודשים בדיוק שלא שיחקתי בגלל פציעה קשה מאוד, עבדתי שעות על גבי שעות, וזה בסופו של דבר הגיע עם ניצחון וזה הפיצוי הכי גדול בשבילי. אני התרגלתי כל הזמן לשחק וזה היה קשה לי, ואני מאמין שעכשיו יהיה לי אפילו יותר ביטחון”.

“בירם כיאל זה כוכב, הוא גדל איתי יחד באותה כיתה, כל הזמן היינו בקשר. לא האמנתי שהוא יגיע אלינו, אני מאמין שהוא ישדרג אותנו וייקח אותנו למקומות שלא חשבנו עליהם. אנחנו נבוא צנועים, אנחנו לא רוצים לשכוח שאנחנו סוחבים את הליגה על הגב. רוצים לעשות כמה ניצחונות יפים ואז נחשוב הלאה”.