הצרות לא מפסיקות ליפול על בני סכנין מאז שהקבוצה עלתה ליגה. הערב (רביעי) התברר כי עוד שחקן של הקבוצה נמצא חיובי לנגיף הקורונה. מדובר בשחקן בשיר בהג’את, שחלה בוירוס ויחמיץ את המשחק ביום ראשון מול מכבי חיפה במסגרת המחזור השלישי.

השחקן חש לא טוב בימים האחרונים והודיע לקבוצה, ל-ONE הוא סיפר: “עדכנתי את הקבוצה לפני המשחק שאני לא מרגיש טוב ולא יצאתי למשחק. עברתי 3-4 ימים קשים מאוד. לצערי הדבקתי את אחי שיש לו מחלת רקע”.

מסכנין נמסר: “בהג’את התאמן באופן מלא עם השחקנים כולל האימון שהיה ביום ראשון האחרון  והוא אמור היה להיות רשום בסגל של המשחק האחרון, הסימנים הקלים אצלו התחילו ביום שני בבוקר. במזל לא הגיע למשחק, הוא עבר בדיקה ונמצא חיובי לנגיף הקורונה. עוד שחקנים ואנשי צוות מדווחים על תסמינים, חלקם עברו בדיקות היום והתוצאות יתקבלו בהמשך. אנחנו מאחלים החלמה מהירה לבשיר ותוצאות שליליות לשאר הנבדקים”.

תומר הרן (שחר גרוס)תומר הרן (שחר גרוס)

בתוך כך, האדומים ממשיכים לנסות ולאסוף את השברים אחרי התבוסה המשפילה מול מכבי נתניה, 7:0 במסגרת המחזור השני בליגת העל. בקבוצה משוכנעים שלולא ההתעקשות של המנהלת לקיים את המשחק בתנאים שנוצרו ניתן היה להכין את השחקנים בצורה הרבה יותר טובה ולהוציא תוצאה שונה בתכלית מזו שהקבוצה ספגה.

"קיבלנו מהלומה קשה ונצטרך לעמוד שוב על הרגלים כדי להתכונן לקראת המשך המשחקים, ובעיקר לזה שמצפה לנו ביום ראשון מול מכבי חיפה", אמרו בסכנין. סיפור המשחק האחרון בנתניה היה ללא ספק סביב ההחלטה להחליף במחצית את השוער תומר הרן. האחרון אמנם ספג ארבעה שערים במחצית אחת, אבל כל מה שליווה את הורדתו לספסל גרם ללא מעט סימני שאלה בקרב אנשי הקבוצה.

הרן שלראשונה הופיע בליגת העל ורק לפני פחות משבועיים חתם על החוזה לשנתיים אמר לחבריו: "פתחנו לא רע, אבל אחר כך הייתה סוג של התפרקות ועכשיו נצטרך להתאושש. זו פעם ראשונה שחטפתי במחצית ארבעה שערים. נתניה באה חדה מאוד למשחק. במחצית הייתי מוכן לעלות למחצית השנייה כרגיל, ואז הסבירו לי שההחלטה להחליף אותי זו החלטה לא של הצוות המקצועי, אלא החלטה שבאה מלמעלה”.

“לא הייתה לי לא סחרחורת, ולא קרה שלא הרגשתי טוב כמו שהיו כאלה שטענו. הייתי בשוק והיה קשה לי לעכל את העניין. אולי לא הייתי הכי טוב אבל לא הייתי הבעיה. לא הבנתי את זה. בתור ספורטאי ושחקן אני רציתי לסיים את המשחק באופן אישי, מה עוד שלא הייתי כזה רע, אבל מכאן ועד להחליף אותי שלא על דעת הצוות המקצועי המרחק גדול. הייתי מאוד מאוכזב וכועס. לא האמנתי שזה קורה לי. אצטרך ללמוד את מה שקרה ולהרים את עצמי בידיעה שאני אמור לפתוח גם מול מכבי חיפה". 

תומר הרן נכנע (שחר גרוס)תומר הרן נכנע (שחר גרוס)