הפועל תל אביב, שהפסידה בשני מחזורי הפתיחה של גביע הטוטו באופן דרמטי, תנסה לצאת הערב (ראשון, 20:30) לדרך חדשה במשחק המסקרן מול בית"ר ירושלים באצטדיון המושבה, שצפוי להיות מלא ב-10,000 אוהדים אדומים וצהובים-שחורים.

1,200 אוהדי בית"ר כבר רכשו את כל הכרטיסים שנמסרו להם, 7,400 אדומים כבר הבטיחו את מקומם, כאשר ככל הנראה תהיה מכירה של הכרטיסים הנותרים בקופות, אבל כרגע לא מוכרים כיוון שיש עדיפות לרוכשי מנויים שיקבלו כרטיס כניסה.

פרנסיס קיירמה מנסה להגיע לכדור (שחר גרוס)פרנסיס קיירמה מנסה להגיע לכדור (שחר גרוס)

ניסו אביטן יעמוד על הקווים באצטדיון המושבה, זאת לאחר שאנשי המועדון חשבו לאחר המשחק שהוא יורחק אוטומטית בשל האדום שספג מאוהד אסולין. מההתאחדות נמסר כי המאמן יעמוד לדין משמעתי בגין העלבת שופט בדיון שיתקיים ברביעי הבא. בנוסף, הקבוצה עצמה תעמוד לדין גם היא באותה היום, זאת בעקבות התנהגות אוהדיה בהפסד לאשדוד.

בתוך כך, האדומים ערכו אימון מסכם ובו תורגלו חמישה שינויים ביחס ל-11 שפתחו באצטדיון הי"א, כהמשך ישיר לרוטציה שעורך המאמן במסגרת לוח המשחקים הצפוף של פתיחת העונה.

לפי התרגול במתחם חודורוב, מי שצפויים לשוב להרכב הפותח הם עידן כהן, אוראל דגני, קלאודמיר פריירה, מאור בוזגלו ועומרי אלטמן. אריק ינקו, שימשיך למלא את מקומו של יואב ג'ראפי הפצוע, רז שלמה, דני גרופר, ניר לקס, אור אינברום ופרנסיס קיירמה שחקן הרכש החדש של הפועל ת"א אמורים לפתוח, בעוד אביטן תרגל גם את שי אליאס, שהצטיין באשדוד, לסירוגין.

ניסו אביטן. דן רומן ידריך מול בית"ר (שחר גרוס)ניסו אביטן. דן רומן ידריך מול בית"ר (שחר גרוס)

בעוד עומר דמארי נותר מחוץ לתרגול, קיירמה, שאמור היה לחתום בבית"ר ירושלים ולבסוף התגלגל להפועל, תורגל כחלוץ. מלבד פירסמן המורחק, עמנואל בואטנג, שחר הירש וג'ראפי ייעדרו. 

יואב ג'ראפי. לא ישחק מול בית"ר (חגי מיכאלי)יואב ג'ראפי. לא ישחק מול בית"ר (חגי מיכאלי)

הרכב משוער: אריק ינקו, עידן כהן, רז שלמה, אוראל דגני, דני גרופר, קלאודמיר פריירה, ניר לקס (שי אליאס), אור אינברום, מאור בוזגלו, עומרי אלטמן ופרנסיס קיירמה.