מכבי חיפה שלחה היום (שלישי) להפועל תל אביב מכתב על ידי היועץ המשפטי עו"ד עופר בן אסא, ממשרד עמר, רייטר, ז'אן ושוכטוביץ, ובו ביקשה להעביר 50% מדמי ההעברה של עסקת אוראל דגני לבית”ר ירושלים על פי החוזה שנחתם בין הקבוצות בעת העברתו ממכבי חיפה להפועל תל אביב. מדובר על סכום של 100 אלף דולר מתוך ה-200 אלף ששולמו לאדומים מהירושלמים. 

בתוך כך, השכר של דגני שחתם בבירה לשלוש שנים יעמוד על כ-200 אלף דולר בעונה הקרובה, סכום לא מבוטל בתקופה הזו שבה שחקני בית”ר נדרשו לקצץ 30% במשכורת שלהם. במועדון הירושלמי מגדירים אותו כאחד הבלמים הכי טובים בארץ ועל פי ההודעה שהם הוציאו לתקשורת גם “אחד הבלמים המהירים”. מה שהפתיע חלק מהשחקנים היא ההסכמה של חוגג להחתים את דגני מראש בהתחייבות לשלוש שנים, עד גיל 35. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קלינגר והירש מדברים לקראת בית"ר

דגני, קפטן הפועל תל אביב לשעבר (159 הופעות ו-5 שערים בכל המסגרות), חתם כאמור לשלוש שנים במדים הצהובים-שחורים והוא יחזק משמעותית את הקו האחורי של רוני לוי. חשוב להזכיר כי דגני נשאר עם המועדון בשעתו הקשה וירד עימו יחד לליגת המשנה. הבלם היה חלק משמעותי במסע העלייה הדומיננטי חזרה לליגת העל וגם הוביל את התל אביבים לחצי גמר גביע המדינה העונה.