אומנם יש כאלה שמתייחסים למשחקי גביע הטוטו של בית”ר ירושלים כמשחקי הכנה לליגה בלבד, אך יחד עם זאת הסימנים על חוסר המחץ בהתקפה מדאיגים את הצוות המקצועי לקראת פתיחת העונה הרשמית של ליגת העל. 

בית”ר עוד צריכה לחזק את הסגל, העדיפות כרגע היא חיזוק בעמדת הקשר האחורי, כאשר גם בעמדת המגן הימני יש מחסור, במיוחד כשלא בונים על המשך דרכו של אנטואן קונטה במועדון.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תגובות הפועל ת"א לאחר התיקו עם בית"ר

על פי השיחות המתקיימות לאחרונה במשרדי המועדון בבית וגן, ישנה נכונות להיפרד מדן איינבינדר ואור זהבי. שניהם לא נכללו בסגל הקבוצה למשחק הקרוב ונראה כי מנסים להראות לשניים את הדרך החוצה.

בכיר בבית”ר שוחח עם אביו של איינבינדר בניסיון להגיע להסכמה משותפת על פרידה מהשחקן. שחקני הקבוצה תמכו באיינבינדר וטוענים כי היחס אליו לא מכובד, שהרי מלבד התרומה שלו למערכת הוא גם הקפטן השני אחרי עידן ורד.

ומה בנוגע לעומר אצילי? כפי שדווחנו ב-ONE, הבעלים משה חוגג מעדיף לחכות להחלטת הפרקליטות לפני שהוא מקבל החלטה בנושא למרות שיש גורמים הלוחצים עליו להביא את אצילי מיידית. אגב, כל תוצאה לא טובה של בית”ר והעובדה שהקבוצה לא כובשת שערים, רק מגדילה את כמות ההודעות שמקבל חוגג התומכות בהחתמת אצילי בירושלים.

עומר אצילי (רדאד ג'בארה)עומר אצילי (רדאד ג'בארה)

במקביל לכך, בבית”ר בונים על חזרתו של מיכאל אוחנה ואתמול בסיום המשחק שוחח חוגג עם השחקן כשהציפייה שאוחנה יחזור בהדרגה למשחקי הקבוצה.

המאמן רוני לוי סיכם את ה-0:0 מול הפועל תל אביב: "אנחנו יחסית מאוכזבים מהמשחק וזה אומר הכל. אני חושב שהמשחק הזה היה בשליטה שלנו, אבל לא תרגמנו את זה מספיק כדי להבקיע. בתקופה הזאת אנחנו חסרי מחץ ופחות חדים, דברים שנעבוד עליהם נשתפר”. 

משחק הבכורה של אוראל דגני: "אני מכיר את אוראל טוב מאוד, הוא שחקן מנוסה ומאוד טוב, ואני בטוח שהוא יתרום לנו הרבה מאוד". 

לוח הזמנים הצפוף: "לנו ולכל הקבוצות, בגלל שהפגרה הייתה קצרה, לא היה ממש מחנה אימונים לכולם, גביע הטוטו הוא סוג של משחקי הכנה, למרות החשיבות שלו. עברנו עוד משחק די קשה, שחקנים צברו דקות משחק, ככל שיצברו יותר דקות, נהיה קבוצה חזקה יותר ועם הרבה יותר מחץ".

אוראל דגני (אורן בן חקון)אוראל דגני (אורן בן חקון)

דגני סיפר על הופעת הבכורה שלו: “שלטנו בקצב המשחק, לאורך כל המשחק, לא חושב שהפועל הגיעו להזדמנויות, גם אנחנו לא כל כך הגענו להזדמנויות. צריכים להשתפר, מאמין שנהיה הרבה יותר טובים. בית וגן הפך להיות חממה, קבוצה חדשה, מקום חדש, כיף לבוא לאימונים, הכל שונה. נותן אנרגיות טובות, מאוד מקווה להוכיח את עצמי".

המשחקים הבאים בחודש אוגוסט: "יום ראשון יש משחק נגד אשדוד, מקווה שננצח, נעשה משחק טוב ונהיה עם הפנים לאירופה. מקווה שנעשה קמפיין יפה. יש פה שחקנים כמו חנן, עידן, אופיר, אלה החברים היותר קרובים, בסופו של דבר אכיר את כולם. לא כיף בכלל בלי הקהל, אני מחכה לקהל של בית"ר. יש לו עוצמות מפחידות באצטדיון הזה. מקווה שיחזירו לנו אותו מהר”.