אחרי ההודעה הרשמית של בית״ר ירושלים על המגעים עם יזמים מאיחוד האמירויות, משה חוגג אמור ביום חמישי הקרוב לקבל הזמנה רשמית להגיע לאבו דאבי ולנהל מו״מ על שותפות עסקית עם אחד מהיזמים העשירים באבו דאבי. 

בשיחות שקיים חוגג עם מקורביו הוא מספר על יוזמה בסדר גודל שלא הייתה מעולם בירושלים. ״דיברו איתי על איש עסקים, יזם עשיר מאוד שרוצה לנהל מו״מ כדי להצטרף לבית״ר״ סיפר חוגג לאנשים הקרובים אליו והוסיף: ״לפי מה שאמרו לי מדובר בבנאדם שיש לו הון בשווי 20 מיליארד דולר״. 

בבית״ר מספרים שחוגג מקיים שיחות על בסיס יומי עם אבו דאבי, בשיחות הללו חוגג גילה כי יש סקרנות יוצאת דופן לגבי בית״ר ירושלים ורצון להשקיע בקבוצה. חוגג אף סיפר כי אותו גורם המתעניין בבית״ר שאל על סגל השחקנים בקבוצה ועל האפשרות לצרף שחקנים עוד העונה ואף הוזכר השם של ערן זהבי, כך לפחות על פי גורם בכיר בבית״ר ירושלים. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מה צריכה לעשות בית"ר עם הכסף מעסקת גרסיה

במידה והכול ילך כשורה, חוגג יקבל הזמנה רשמית ביום חמישי הקרוב ואז יקבע מועד הטיסה לאבו דאבי. שם צפוי חוגג להיפגש עם מי שמתעניין בקבוצה ולאחר מכן לקיים מסיבת עיתונאים משותפת.

בבית״ר אומרים כי מי שמסייע במו״מ הוא איש העסקים האמירתי סולימאן אל פהים. בבית וגן עוד לא יודעים לומר בוודאות מה כוונותיו של סולימאן אל פהים, אך מבינים תוך כדי השיחות על קו ירושלים-אבו דאבי, כי אל פהים הוא האיש שאמור לתווך בין חוגג לבין נציגי הממלכה והמיליארדר האמירתי שמתעניין בבית״ר.  

משה חוגג (רדאד ג'בארה)משה חוגג (רדאד ג'בארה)

״יש פה הזדמנות חד פעמית, פוטנציאל ענק, מרגש מאוד אם הדברים יצאו לפועל כמו שחוגג רוצה״ סיכמו בבית״ר. בשיחות שחוגג מקיים עם אנשי בית״ר הוא אמר בצורה ברורה כי הכוונות שלו הן לא למכור את בית״ר, אלא לצרף שותף, שביחד הם ינהלו ויובילו את בית״ר בשנים הקרובות.