בהפועל תל אביב התאכזבו מעוד הפסד בדרבי התל-אביבי, אחרי ה-2:0 למכבי ת"א אמש (שבת), אך התנחמו לפחות בכך שהמשיכו לקדם את השחקנים הצעירים ולאפשר להם לצבור ניסיון, כך נשמע גם משה סיני, נציג הבעלים, שסיכם את הדרבי והתייחס גם לתקרית שאירעה במנהרת חדרי ההלבשה.

"בשורה התחתונה שיחקנו עם חמישה ילדים מול מכבי ת"א הגדולה", אמר סיני ל-ONE. "אבל זה בסדר גמור, הכל לפי התוכנית שלנו ואין מה לעשות עם זה. אנחנו לא לחוצים בכלל, מרוצים מהם מאוד ונמשיך בתהליך שלנו עם הצעירים. עמדנו בצורה טובה לאורך כל המשחק. בהתחשב בזה ששיחקנו עם חמישה שחקנים עד גיל 20 ועמדנו יפה מול מכבי חיפה, בית"ר ירושלים, הפועל באר שבע וגם מול מכבי ת"א, אז היו גם דברים טובים בדרבי הזה".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדי הפועל בעימות עם המשטרה בבלומפילד

ההפסד: "זה עניין של עייפות, חוסר ריכוז וניסיון. מכבי לא הגיעה למצב אחד של מהלכי כדורגל למעט הגולים שלה. אנחנו עמדנו מצוין טקטית, בהתקפה לא היינו מספיק מאורגנים ומגוונים וזו התוצאה. הייתה שם גם נגיעת יד של ניק בלקמן שאולי הייתה משנה את המשחק. הפסדנו את המשחק בדקות האחרונות ודברים כאלה קורים. נתנו פייט בדרבי, אנחנו בכיוון הנכון. מה שחשוב הוא שאנחנו עומדים ביעדים שלנו ונתקן את מה שצריך לתקן".

התקרית בסיום המשחק בין מאור קנדיל לאוראל דגני וניר קלינגר: "אני לא ראיתי מה קרה, רק שמעתי שהיו קללות בין דגני לקנדיל, שפנה גם לקלינגר. אני חושב שזה לא מכובד בכלל ושמכבי ת"א צריכה לתת על זה את הדעת".

אוראל דגני (שחר גרוס)אוראל דגני (שחר גרוס)

"היינו במשחק, עמדנו נכון טקטית ותוכנית המשחק עבדה, ספגנו שער מתסכל ואני נורא מאוכזב", אמר קלינגר בעמדת הראיונות לאחר הדרבי. "יש לנו תהליך שאנחנו לא מוותרים עליו ואני נהנה לראות את הצעירים שלנו משתלבים. אנחנו לא מפחדים ללכת איתם ונמשיך לתת להם ביטחון. אני לא אוהב להפסיד, אבל נרים את הראש ונתכונן למשחק הבא מול מכבי חיפה".

"אני חושב שהגענו למשחק הזה באנרגיות טובות, האמנו בעצמנו ורצינו לנצח, אבל בסוף עשינו טעויות והפסדנו את המשחק", הוסיף עמנואל בואטנג. "זה לא הסוף, אנחנו נמשיך לעבוד קשה ולהשתפר בהמשך. מתסכל להפסיד ככה, אבל זה הכדורגל, אתה יכול לשחק טוב לאורך רוב המשחק ורגע אחד שאיבדת ריכוז יכול לעלות לך בתוצאה".