מכבי חיפה הודיעה היום (חמישי) כי דולב חזיזה יעבור ניתוח בקע, כפי שפורסם מוקדם יותר ב-ONE. חזיזה סובל מכאבים ומטופל בכדורים חזקים. באופן אידאלי ניתוח כזה צריך להתרחש בגרמניה, שם נמצאים המומחים הטובים ביותר, אך בגלל נגיף הקורונה, חזיזה לא יוכל לטוס ולבצע אותו שם. זמן ההחלמה כשלושה שבועות.

חזיזה עצמו פרסם פוסט בו הוא התייחס לניתוח: “בהמשך להודעת המועדון החלטתי להסביר קצת כמה דברים. לאחר תקופה חלומית ואין ספור משחקים היה עליי עומס, שבסופו של דבר גרם לבקע קטן באזור המפשעה. החלטנו שאלך לניתוח רק בסופה של העונה. כי לא הייתי מוכן לוותר על אף משחק בטח אחרי עונה שכזאת.

“את תקופת הקורונה (הארורה) החלטנו לנצל למנוחה בתקווה שזה ימנע ניתוח. לצערי הכאב נמשך. אז יוצא לניתוח. אל תדאגו לא תשימו לב אפילו... וכבר חוזר בעזרת ה׳. תודה לכולם, אוהב המון”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני מכבי חיפה חוזרים לאימונים

בינתיים הקבוצה חזרה להתאמן במתחם האימונים בכפר גלים בעקבות הודעת מנהלת הליגות ומשרד הבריאות על חזרה לאימונים ללא מגע. השחקנים חולקו לשתי קבוצות והתאמנו במועדים שונים. לכל השחקנים נבדק החום בכניסה למתחם והאימונים עצמם נערכו תחת פיקוחו של רופא הקבוצה, ד"ר אברהם ברבר.

מדידת חום למבוקה (האתר הרשמי של מכבי חיפהI)מדידת חום למבוקה (האתר הרשמי של מכבי חיפהI)

במקביל לאימונים, נמשכים הליכי השיקום של לייו (קרע במפשעה), גיא חיימוב ויובל אשכנזי (ניתוח בכתף). 

מבוקה ועוואד באימון (האתר הרשמי של מכבי חיפה)מבוקה ועוואד באימון (האתר הרשמי של מכבי חיפה)