מכבי חיפה אמנם לא ליקקה דבש הערב (חמישי), אך עם 1:2 יקר על קייראט היא המשיכה לסיבוב השלישי במוקדמות הליגה האירופית, שם תפגוש כבר בחמישי הבא משוכה קשה יותר על הנייר בדמות רוסטוב הרוסית.

ברק בכר אמר: “לא ציפינו שיהיה קל למרות שהתחלנו מצוין עם שלושה מצבים. סיבכנו את עצמנו וספגנו גול בדקה קריטית. למרות מחצית שנייה לא מדהימה, עברו שזה הכי חשוב. ראיתם את העוצמה של קייראט, זה היה מבחן מאוד חשוב עבורנו שעברנו. הכנסתי בלם כי זה מה שהתאים לשיטה ממול, בלי קשר שאנחנו סופגים בכל משחק, היום לא הגיעו נגדנו להרבה מצבים. כיף לראות את המשמעת של השחקנים, גם במצבים הנייחים”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ברק בכר מדבר אחרי הניצחון על קייראט

“המצב עם הקורונה? אנחנו צריכים תמיד תוך כדי תנועה להגיב ולשנות את התוכניות, כמו שקרה עם דחיית המשחק מול סכנין. יכול להיות שהמנוחה כרגע היא לטובה, בכל אופן מה שהמנהלת ומשרד הבריאות ייקבעו נקבל. על ניקיטה רוקאביצה? כיף לראות אותו, הוא מודע למגבלות שלו ועובד היטב”.

ניקיטה רוקאביצה חוגג עם שחקני מכבי חיפה (עמרי שטיין)ניקיטה רוקאביצה חוגג עם שחקני מכבי חיפה (עמרי שטיין)

רוקאביצה אמר: “היה משחק מאוד קשה, אני מרוצה מהניצחון. אנחנו שמחים, שיחקנו מול קבוצה טובה שנתנה הכול כדי לנצח. אני לא חושב על שום דבר, רק מנסה לעשות הכל כדי לעזור לקבוצה להצליח. הרגשתי קושי בשריר, אז העדפתי לא לקחת סיכון”.

בתוך כך, המגן הצעיר שי בן דוד הושאל ממכבי חיפה לסן פרננדו הספרדית שמשחקת בליגה השלישית במדינה. בינואר האחרון הושאל לטראפיני האיטלקית. “מאחלים לו בהצלחה”, נמסר מהמועדון.

שי בן דוד (עמרי שטיין)שי בן דוד (עמרי שטיין)