לא שקט בגזרת עומר אצילי. הקשר הצטרף היום (רביעי) באופן רשמי למכבי חיפה, כאשר אתמול הונח רימון הלם בסמוך לבית הוריו, כנראה כדי להזהירו. בנוסף, אשתו של השחקן קיבלה איומים קשים בהודעה ממי שהזדהו לכאורה כאוהדי מכבי חיפה, בעקבות הקריאות של אצילי בעבר “מכבי חיפה חיזבאללה”.

“שידחוף את ההתנצלות שלו לת**, זה הרבה מעבר לשיר, אם לא הבנת מכבי חיפה זה החיים שלנו ואנחנו מוכנים ללכת הכי רחוק בשבילה. אם זה באמת מעניין אותך מה יהיה, תשאלי את יוסי בניון מה היה פה לפני כמה שנים, מה היה שאשתו רעדה לצאת מהבית. אנחנו לא נפגע בכם פיזית, אבל תצטרכו לתת תשובות לילד שתוציאו אותו מהגן, למה יש פה הרבה אנשים שצועקים לאבא ומה זה פדופיל”, כתבו האוהדים לאשתו של אצילי.

עומר אצילי (עמרי שטיין)עומר אצילי (עמרי שטיין)

“ועוד אחרי שאח שלו הגיבור החליט לפתוח את הפה שלו זה כבר הרבה מעבר לכדורגל, אנחנו הולכים למרר לכם את החיים. ואת יכולה להעביר את ההודעה כמו שהיא ישר למשטרה. אנחנו מבינים שהוא על סף חתימה במכבי ומכינים לכם כמה הפתעות לכבוד זה. שהשקט של הסגר לא יבלבל אתכם, אנחנו נחזיר לכם תפרשה ישר לפרצוף. את האנשים שמדברים אתכם ונותנים לכם ערבויות שיהיה בסדר אנחנו מכירים, והם ייעלמו כמו שצצו. אל תדאגי, אחרי שהוא יחתום לא יהיו יותר הודעות, את כבר תראי אותנו בעיניים”, הוסיפו.

“הסרטון שלו ושל דור בידיים שלנו כבר כמה חודשים טובים, לנו אין מה להפסיד, מוזמנים לנסות אותנו”, חתמו אותם אוהדים.

עומר אצילי באימון הבכורה (האתר הרשמי של מכבי חיפה)עומר אצילי באימון הבכורה (האתר הרשמי של מכבי חיפה)