בהפועל חדרה זעמו אתמול (שבת) על השופט נאאל עודה במשחק מול מכבי חיפה בסמי עופר, זאת לאחר שהוא הרחיק את דיא לבאבידי בדקה ה-27 וקיבל ביקורת ממאמן האורחת שרון מימר. החדרתים שלחו מכתב רשמי למנכ”ל איגוד השופטים יריב טפר ובו דרשו לפסול את עודה משיפוט במשחקי הקבוצה, והוועדה המקצועית הגיבה לכך בהודעה רשמית מטעמה.

"בדקה ה-27 צדק השופט כאשר הניף כרטיס צהוב שני לעבר שחקן חדרה בגין עבירת משחק חסרת אחריות. השחקן ראה באופן ודאי את תנועת היריב לעבר הכדור ונהג בחוסר אחריות ותוך משחק מסוכן כאשר הרים רגל ישרה עם פקקים חשופים לכיוון פניו של היריב. אין כל הכרח בפגיעה בפועל בנסיבות המתוארות, אלא מספיקה התנהלות חסרת אחריות ומסוכנת לצורך הנפת כרטיס צהוב. אם הייתה מתרחשת פגיעה פיזית ישירה, היא עלולה הייתה לחייב הנפת כרטיס אדום ישיר".  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: ניצחנו למרות משחק לא טוב שלנו

“כמו כן, איגוד השופטים הגיש תלונה רשמית לתובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, בדרישה להעמיד את מאמן הקבוצה שרון מימר לדין משמעתי בגין התבטאויותיו בסיום המשחק. בכוונת האיגוד לבחון מעתה כל התבטאות חריגה של מאמן, בעל תפקיד, ובכלל זה מועדון, בנושא השיפוט ולפעול למיצוי הדין עמם ככל שינסו לתרץ כישלון אישי ו/או קבוצתי על חשבון צוות השיפוט. למען הסר ספק ולמי שעדיין משתמש בהגדרות שעניינן גודל המועדון, הוא להבהיר כי זאת היא מדיניות האיגוד כלפי כל מועדון, קטן כגדול, ללא שום הבחנה ביניהם".