קשר מכבי חיפה מוחמד אבו פאני, שהצטיין בניצחון 1:2 על רוסטוב ואף כבש את שער הניצחון של הירוקים אך עלה לכותרות לאחר המשחק ויום למחרת גם בתקשורת הבריטית דווקא בשל אמירה אומללה לעבר כוכב טוטנהאם - “הארי קיין על ה*** שלי”, התקשר ליעקב שחר והתנצל על הדברים.

שחר הזכיר בשיחה לאבו פאני את השלט המתנוסס במגרשי מחלקת הנוער בקצף עליו כתוב "האדם לפני השחקן", שלט עליו חונכו שחקנים יוצאי מחלקת הנוער. בחיפה התייחסו כבר אתמול לנושא ואמרו: "אירוע מיותר ולא ראוי, שלא הולם את המועדון שלנו. השחקן הבין את הטעות והתנצל. נדע להתנצל בפני אנשי טוטנהאם בזמן שהותנו במקום".

במשפחתו של השחקן משוכנעים שזו הייתה מעידה חד פעמית ולאבו פאני לא היה כלל רצון לפגוע בכוכב טוטנהאם. "הדברים נאמרו תוך כדי אמוציות ברגע של התלהבות, מה עוד שמוחמד התנצל .לאורך כל הקריירה שלו עד כה לא הייתה לו אפילו בעיה אחת", אמרו בסביבתו של השחקן.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני מכבי חיפה חוגגים בחדר ההלבשה

אבו פאני אמור לפתוח ביום חמישי לצד נטע לביא במשחק מול טוטנהאם בשלב הפלייאוף של מוקדמות הליגה האירופית, זאת לאחר שהשניים הצטיינו יחד בקישור בניצחון על רוסטוב.

ומהקישור להגנה, במכבי חיפה ישנה שביעות רצון רבה מהשיפור במשחקו של ארנסט מבוקה בשני המשחקים האחרונים, שהגיע לשיאו עם בישול נהדר לניקיטה רוקאביצה מול רוסטוב. החלוץ האוסטרלי עשוי לשתף פעולה עם חבר חדש כבר ביום חמישי, שכן מי שאמור להירשם עד למשחק ולצאת עם הקבוצה לאנגליה הוא הקיצוני גודסוויי דוניו, שבאימון אתמול הראה ניצוצות והוכיח שמדובר בשחקן מהיר מאוד.

ארנסט מבוקה נוגח (האתר הרשמי של מכבי חיפה)ארנסט מבוקה נוגח (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

בחיפה מודעים לכך שלטוטנהאם מצפה שבוע עמוס ביותר שכולל משחקים היום מול ניוקאסל וביום שלישי מול צ'לסי בגביע הליגה, דבר שיכול לשחק לידיים של הירוקים שיגיעו רעננים יותר. מחר בערב, עם צאת יום כיפור, יערכו במועדון בדיקת קורונה ל-50-60 אנשי מועדון ובכללם לשחקנים, להוציא את יאניק וילדסחוט וירדן שועה שנשארים בארץ.