בצעד מפתיע, על פי מסמך שהגיע לידי ONE, מכבי חיפה התחילה למכור מנויים לעונה הבאה. הירוקים החלו את תקופת חידוש המנוי והיא תסתיים ב-6.8. באותו מסמך, בו פורסם מחירון המנויים, הוסברה גם ההחלטה לצאת עם הקמפיין כבר עכשיו, כאשר ישנה אי בהירות בנוגע לאפשרות שייכנס קהל למגרשים ומתי. יחד עם זאת, אחרי פרסום הכתבה ב-ONE, ממכבי חיפה מסרו כי אלו לא יהיו המחירים.  

“אנו מודעים למצב חסר הוודאות בו אנו נמצאים אך הליגה צפויה להיפתח במהלך חודש אוגוסט ולכן לוח הזמנים צפוף. אנו מעדיפים לאפשר לכם זמן רב ככל הניתן לטובת חידוש המנוי. בנוסף, קיבלנו לא מעט פניות מאוהדים המעוניינים לתמוך במועדון ולחדש את המנוי שלהם דווקא בזמנים אלה. אנו מעריכים את האוהדים המסורים שלנו על הנכונות והמחויבות הרבה לתמוך במועדון בתקופה קשה זו”, נכתב באותו מסמך.

על השאלה מה ייקרה במידה וחלק מהמשחקים יתקיימו תחת מגבלות קהל, כך שיאושרו רק חלק ממקומות הישיבה באצטדיון, השיבו: “מכיוון שאנו כפופים להנחיות משרד הבריאות וייתכן כי תהיינה מגבלות קהל, פתחנו את מכירת המנויים למנויים מחדשים בלבד. בשלב הראשון תוקצה כמות מוגבלת של מנויים בכל יציע. במידה ותאושר כמות קהל פחותה מכמות המנויים, המועדון יעניק קדימות למנויי היהלום והזהב. יתרת המקומות הפנויים תוקצה ליתר בעלי המנויים על בסיס מקום פנוי או באמצעות עריכת הגרלה מבין בעלי המנויים שיירשמו למשחק”.

אוהדי מכבי חיפה (חגי מיכאלי)אוהדי מכבי חיפה (חגי מיכאלי)

“ניתן לחדש את המנוי עד 6.8 או עד גמר הקצאת המנויים ביציע, כפי שתיקבע מראש, כמוקדם ביניהם. לאחר מועד זה או בעקבות יישום מגבלת המנויים, מקומך לא יישמר לעונה הבאה”, נכתב בנוסף.

על פי המסמך שהגיע לידי ONE, אלו יהיו מחירי המנויים למשחקי מכבי חיפה לעונת 2020/21: מנוי זהב – החל מ-3,300 למחדש ועד 5,100 לחדש. מנוי כסף – החל מ-800 ש”ח למחדש ועד 3,700 לחדש, מזרחי – עליון: 1,250 למחדש, 1,500 חדש. מזרחי – תחתון: 1,400 למחדש, 1,750 חדש. משפחות צפוני: החל מ-780 למחדש ועד 1,200 לחדש. משפחות דרומי: החל מ-600 למחדש ועד 1,200 לחדש. אבי רן תחתון: 780 למחדש, 930 חדש. אבי רן עליון: 780 למחדש, 850 חדש. 

במכבי חיפה מסרו כי “אלו לא המחירים לעונה הקרובה”