סאגת המשחק של מכבי חיפה מול ז’לזניצ’אר בדרך להכרעה אחרי שהבוסנים דרשו מאופ”א לקיים את המשחק ויש כעת ניסיון לסגור תאריך סופי לקיום שלו. הוא יהיה או ב-10.9 או ב-12.9. בז’לזניצ’אר עומדים על כך שיהיה משחק והם יצטרכו להעמיד סגל למשחק כאשר כל חולי הקורונה אשר התגלו ואולי עוד יתגלו בהמשך יצטרכו להיות מבודדים. זהו כמובן עניין פנימי שלהם והם יצטרכו לטפל בו ולהופיע עם הסגל שהם יוכלו להעמיד למשחק שיהיה באחד התאריכים המדוברים. 

בחיפה מצידם מחכים להחלטת אופ"א באשר לגורל המשחק הדחוי וכמובן יפעלו בהתאם להוראות שהם יקבלו. במכבי חיפה אמרו: “קיבלנו בהבנה את החלטת משרד הבריאות. מדובר בתקופה לא פשוטה של חוסר ודאות אך יחד עם זאת קיימת הבנה שצריך לצלוח אותה כמה שניתן, נמתין להחלטת אופ"א בנושא. הבריאות מעל לכל”.

בחיפה כמובן העדיפו שהמשחק יתקיים כמתוכנן כדי להריץ הרכב לפני פתיחת ליגת העל אך עכשיו הכדור עובר ליום ראשון לפתיחת הליגה מול הפועל חדרה. בחיפה שואפים לפתוח ברגל ימין עם ניצחון ומשם לצאת לפגרה בראש שקט. בתקופת הפגרה במועדון יעשו חושבים לגבי סגל השחקנים וייתכן מאוד שברגע שיוחתמו שחקנים חדשים, יושאלו אחרים כמו סאקו טורה.

בנושאאחר במכבי חיפה אישרו את הפרסום ב-ONE לפיו נעשתה פנייה רשמית לטאלב טוואטחה על מנת לצרפו ולהחתימו על חוזה ארוך טווח. הצדדים כבר מנהלים מגעים בנושא הכספי ועכשיו הכדור בידיים של המגן השמאלי שאם יסכים, יסגור מעגל בקבוצת נעוריו. בחיפה משוכנעים שטוואטחה בתוספת בלם וקשר אחורי ישדרגו את הקבוצה בצורה קיצונית.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחר רוצה אליפות: איך תראה מכבי חיפה?