הפועל תל אביב החלה להתכונן היום לקראת המשחק היוקרתי מול בית"ר ירושלים ביום ראשון באצטדיון המושבה, שצפוי להתמלא על אף העובדה שמדובר בגביע הטוטו. כ-7,400 אוהדים כבר הבטיחו את מקומם, ובמועדון מצפים ל-10,000 שיגיעו לפתח תקווה. מי שנרגשים במיוחד לקראת המשחק בראשון הם מאור בוזגלו ופרנסיס קיירמה.

הגנאי, שערך בכורה מול מ.ס אשדוד וכבש, צפוי לשחק מול בית"ר, למרות שטרם תורגלו 11 לקראת המשחק באימון היום (שישי) במתחם חודורוב. לקראת הירושלמים יש לו מוטיבציה מיוחדת, שכן הוא הגיע ארצה על מנת לחתום בבירה ולבסוף התגלגל לת"א, אך לא לפני כמה ימים מתוחים ומאכזבים מבחינתו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האם הפועל ת״א יכולה לחזור לחבורת הצמרת?

"פרנסיס מרגיש שבית"ר זלזלה בו", אמרו בהפועל ת"א לקראת המשחק לאחר היכרות של כמה ימים עם הגנאי, שלא התאמן היום בשל עניינים אישיים. "הוא סיכם תנאים, עבר בדיקות רפואיות וההחתמה בוטלה. הוא מרגיש שלא היו הוגנים איתו ולא כיבדו אותו, יש לו הרבה מה להוכיח מול בית"ר".

לגבי בוזגלו, ששיחק בעונה שעברה בבית"ר ירושלים ויפגוש את האקסית, הקשר חימם את האוהדים האדומים לקראת המשחק עם תספורת חדשה ואדומה במקום החמצון הצהוב שעיטר את ראשו והתאים יותר לצבעי היריבה המושבעת של הפועל. לקראת בית"ר, שחר הירש ימשיך להיעדר בתקווה להיות כשיר למחזור הרביעי בגביע הטוטו מול סקציה נס ציונה. עמנואל בואטנג, שעלה למשחק מול אשדוד עם רגישות בקרסול, התאמן היום בצד וערך אימון חלקי.

מאור בוזגלו והשיער האדום (אינסטגרם)מאור בוזגלו והשיער האדום (אינסטגרם)