על רקע מעברו של אוראל דגני מהפועל תל אביב לבית”ר ירושלים, הבלם פנה היום (חמישי) לאוהדי הקבוצה האדומה: “יש לי בקשה, תנשמו לפני שאתם קוראים הכל, לפני שאתם מגיבים על אוטומט. זה הפוסט הקשה ביותר שכתבתי כאן, אני רגע לפני אתגר חדש ובמקום להרגיש רק רגשות טובים, הלב כואב”.

“אוהדים יקרים, תמיד הייתם חשובים ובראש סדר העדיפויות עבורי, עברנו הכל ביחד, אפילו בליגה השנייה היינו. בשבילי, להיות קפטן זה לא סרט, זו מנהיגות, זו אחריות ובעיקר זו שליחות עבור המועדון ועבור האוהדים. לקחתי החלטה כבדה וקשה ואני חייב לכם האוהדים את ההסבר הזה, לא לאף אחד אחר. בכל הכנות - פשוט התעייפתי. הותשתי ממלחמות כל פעם מחדש, פעם זה בוררות, פעם זה נידוי ועכשיו זה חודשיים בהם אני לא מקבל שכר”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
דגני הוא הפתרון לבעיות ההגנה של בית"ר?

“בצד המקצועי, היה לי טוב בהפועל, הרגשתי מוערך ובתמורה נתתי את כל כולי במחיר שלא כל שחקן היה לוקח. התקופה האחרונה הייתה הקש ששבר את הגב שלי ושל המשפחה שלי, הייתי מוכן לקצץ, והרבה! אך מן העבר השני לא רצו להתחייב לכלום ובדרך לא דרך הראו לי את הדרך החוצה. מסתבר שמלחמות כבר כן קורות בקיץ, כמה אדם יכול להילחם כשכל הסיכויים נגדו? אני מנצל את הבמה הזו שוב להגיד מיליון תודות לאוהדים שתמכו, פירגנו, עודדו והעריכו את הלחימה שלי על הדשא. התקופה איתכם תישאר חרוטה בליבי לעד. מגיע לכם יותר. זה זמן לומר שלום, אוהב המון”.