בהפועל תל אביב קיוו לראות שיפור במשחק ההכנה השני של הקבוצה בקדם העונה, אבל הקבוצה של ניר קלינגר שנכנעה לבני יהודה במשחק הראשון ספגה הפסד נוסף, הפעם 2:0 להפועל כפר שלם הצנועה שעלתה לליגה הלאומית. הכתומים היו עדיפים בחצי השני ורשמו ניצחון יוקרתי אחרי דעיכה של היריבה באדום. המשחק הועבר בשידור חי בערוץ ONE ובאתר. 

החלק הראשון של המשחק התאפיין כצפוי בשליטה אדומה, אבל הקבוצה הצנועה הסתכלה לבחורים של קלינגר בלבן של העיניים ולא נבהלה מהלחץ הגבוה שלהם. עומרי אלטמן איים על שערו של עומר אגוזי לא פחות מארבע פעמים עד ההפסקה, אבל השוער היה עירני והצליח להוריד את קבוצתו למחצית בשוויון מאופס. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כפר שלם מביכה את הפועל ת"א עם 0:2 מפתיע

האורחת דעכה משמעותית בחצי השני והיריבה שלה נראתה רעבה יותר והשתלטה לחלוטין על ההתמודדות מהדקה ה-60, ובסופו של דבר אחרי מספר איומים מסוכנים מול יגאל בקר, שנכנס במקומו של ארנסטס שטקוס, הכניסה הקבוצה מהלאומית את שער הניצחון כשתומאס פרינס חתום על הביצוע הנהדר בדקה ה-78.

האדומים עוד חלמו על שער שוויון, אבל בסופו של דבר דווקא כפר שלם הרגה את המשחק, עם שער של תומר בנבנישתי המחליף חמש דקות לסיום ה-90. לקלינגר ששיתף לא מעט שחקנים בכירים יש מקום לדאגה מהיכולת לקראת גביע הטוטו, כשמנגד המנצחת השיגה הרבה רוח גבית לקראת העונה שבפתח בליגה הלאומית. 

הרכב הפועל ת"א (האתר הרשמי של הפועל ת"א)הרכב הפועל ת"א (האתר הרשמי של הפועל ת"א)

מחצית ראשונה:

דקה 1, השופט הוציא את המשחק לדרך.

דקה 10, הזדמנות ממשית ראשונה להפועל ת”א: עמיד מחאג’נה הגיע ראשון להגבהה לרחבה הכתומה ונגח, אבל הניסיון שלו הלך מעל המשקוף של עומר אגוזי.

דקה 14, ניסיון מעניין של עומרי אלטמן: שחקן ההתקפה של האדומים ניגש לכדור חופשי מרחוק ומזווית קשה, כולם ציפו להגבהה ואגוזי היה מחוץ לשער, אך אלטמן הלך על בעיטה. למזלו של השוער הוא חזר בזמן.

דקה 22, אלטמן עם ניסיון נוסף: שחקן הפועל ת”א ניסה להפתיע את אגוזי מרחוק, אבל השוער היה במקום וקלט את הכדור בשתי ידיו.

דקה 38, הפועל ת”א כמעט כבשה: שוב אלטמן חתום על הניסיון, כאשר חטף כדור באזור קו מחצית המגרש ובעט כדור קשתי לכיוון השער אחרי שזיהה שאגוזי רחוק מן הקו, אבל הניסיון של שחקן האדומים הלך קצת מעט המסגרת ויצא.

דקה 45, הניסיון הרביעי של אלטמן במשחק: הקשר בעט מחוץ לרחבה וניסה למצוא את הפינה של אגוזי בכדור שטוח, אבל זה הלך מחוץ למסגרת.

רז שלמה (האתר הרשמי של הפועל ת"א)רז שלמה (האתר הרשמי של הפועל ת"א)

מחצית שנייה:

דקה 65, טום אחי מרדכי כמעט כבש: שחקן הפועל ת”א ניסה להגיע לכדור שהגיע לעברו אבל לא הצליח לשים את זה בפנים מקרוב ועל הדרך נפגע.

דקה 76, כפר שלם כמעט עקצה: עומאר הנבחן חתך למרכז ובעט מקצה הרחבה, אבל זה הלך גבוה מדי.

דקה 78, הפועל כפר שלם עלתה ל-0:1: זה היה באוויר וזה הגיע – הקבוצה מהלאומית הפתיעה את האדומים כשתומאס פרינס שיגר כדור חזק לפינה הימנית של יגאל בקר והכניע אותו מהרחבה.

דקה 85, הפועל כפר שלם עלתה ל-0:2: נגמר הסיפור. תומר בנבנישתי קיבל מסירה נהדרת אל תוך הרחבה ולא התבלבל מול יגאל בקר באחד על אחד.

עדן הרשקוביץ (האתר הרשמי של הפועל ת"א)עדן הרשקוביץ (האתר הרשמי של הפועל ת"א)

הפועל כפר שלם: עומר אגוזי, יובל שפונגין, דימה אנטין, ספיר איטח, בר נתנאל, בובה, יאיר שפונגין, אופק מרום, עמית מלכה, מייקל אולהה ועיאד תאג’.

הפועל תל אביב: ארנסטס שטקוס, ניב סרדל, עמיד מחאג’נה, רז שלמה, טום אחי מרדכי, דני גרופר, ארמנדו קופר, אילי טמם, אושר דוידה, עומרי אלטמן ועדן הרשקוביץ.

עוד שותפו בהפועל ת”א: יגאל בקר, עמית מאיר, דורון ליידנר, אופק עובדיה, רועי דיין, עמנואל בואטנג, עומר בראון ושביט מזל.