הפועל תל אביב תכננה לשחרר את עומאר בראון, אך החליטה בסופו של דבר על קיצוץ וצ'אנס מחודש לפנמי המאכזב לפחות עד ינואר. כעת, האדומים שוב מנסים לפנות את בראון מהתקציב ולהיפרד ממנו, כשמשה סיני וניר קלינגר נחושים לעשות זאת, אך כרגע עדיין לא הגיעו מולו לסיכום.

כפי שפורסם בשבוע שער, בין נציג הבעלים והמאמן היו חילוקי דעות עם הבעלים לגבי בראון, כשהם רצו לשחררו ואילו האחים ניסנוב רצו לתת לו עוד צ'אנס להוכיח את עצמו, כך גם ביקש השחקן, לפחות עד ינואר, ואם לא ירשים – אז לשחררו בחלון ההעברות של החורף. אבל למרות שבמועדון כבר אישרו כי השחקן יישאר, לאחר ההופעה החלשה מול מ.ס אשדוד, סיני וקלינגר דרשו שוב את שחרורו המידי כדי לפנות תקציב לשחקן אחר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הישראליות באירופה ומה הסיכויים שלהן?

בהפועל ת"א מדברים בשבועיים האחרונים בעיקר על שחקן אחד, ולא ממש מתלהבים לצרף שחקנים שצפויים להיפלט מבית"ר ירושלים והפועל באר שבע, והשחקן הזה הוא גיא מלמד. כפי שפורסם, מלמד הפך לאופציה הראשונה של סיני וקלינגר, שמבחינתם רואים בו כחיזוק שהם צריכים להתקפה, זה שישתף פעולה עם עומרי אלטמן בחוד ויביא לשיפור בחלק הקדמי.

האדומים, שגיששו בגזרת חלוץ מכבי נתניה שקוצץ בתקופה האחרונה ולא חלק מהרוטציה של ריימונד אטוולד בשל העובדה שסירב לקצץ באופן משמעותי בשכרו, פנו אליו בימים האחרונים, כשהמאמצים לצרפו רק הולכים וגוברים. בסביבת המועדון מאמינים כי בהפועל יעשו הכל כדי להחתים אותו כמה שיותר מהר.

עומאר בראון וארמנדו קופר (שחר גרוס)עומאר בראון וארמנדו קופר (שחר גרוס)

עם או בלי קשר, ל-ONE נודע כי קשר האחורי של הפועל ת"א, שי אליאס, מעורר עניין במכבי נתניה. בנתניה עוקבים אחרי מצבו של הקשר, שכרגע לא משמש כינור ראשון אצל קלינגר ומצפה לקבל דקות משחק משמעותיות יותר, בעוד הם בוחנים את אוהד חזוט על אותה עמדה וכן את בן אז'ובל ופאדי נג'אר – השלושה, אגב, ישחקו מול האדומים במשחק האימון שמתוכנן בין שתי הקבוצות ביום בחמישי בבוקר. אליאס, שהושאל בעונה שעברה לסקציה נס ציונה, חוזר על ידי כמה קבוצות בליגת העל במהלך חלון ההעברות וייתכן שכעת, עד לסגירתו, ינסה למצוא לעצמו יעד חדש לפחות לעונה הנוכחית.

אם הכל יסתדר כשורה מול בראון והוא ישוחרר, להפועל ת"א הוצע שחקן זר צעיר ונבחנת האפשרות להוציא לו ויזה ולהנחיתו בישראל – אמאדו אורי בארי, חלוץ גינאי בן 21 שהופיע חמש פעמים במדי נבחרת גינאה. ספק אם הדבר יקרה בשל הסגר, אך בכל אופן האופציה הונחה על שולחן האדומים בימים האחרונים.