״מי הוא בכלל שידבר ככה? מאמן שעוד לא סיים עונה אחת בליגת העל״ - כך טוענים אנשי הפועל חדרה שאמר באוזניהם השופט נאאל עודה על שרון מימר, בסיום המשחק בסמי עופר אחרי שקבוצתם הפסידה אמש (שבת) 1:0 למכבי חיפה. 

מימר התייחס להרחקה של דיא לבאבידי בראיון ואמר: “אני חושב שלא הפסדנו למכבי חיפה אלא לשופט, יכול להיות שזה גדול עליו״. אנשי חדרה סיפרו שלאחר המשחק עודה שמע את הביקורת של מימר, חיפש במסדרון את המאמן, ואחרי ששמע מאנשי חדרה שנכחו במקום שמימר עזב כבר את האצטדיון, טען שהוא הולך לגרום למימר להצטער על הדברים שאמר.

״לא הגיוני ששופט ידבר ככה על מאמן ועוד ליד אנשים״ אמרו בחדרה, ״לא מספיק מה שהוא עשה לנו על המגרש, הוא גם הוסיף את האמירה האומללה הזו״. מטעמו של עודה נמסר שהטענה מוכחשת מכל וכל על ידו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: ניצחנו למרות משחק לא טוב שלנו

לצד האכזבה הגדולה מהתוצאה, בחדרה פרגנו לשחקנים על היכולת שהפגינו, גם בחיסרון מספרי. מוחמד אבו פאני ששב להרכב אחרי היעדרות בגין כרטיסים צהובים ויהב גורפינקל שבחלון האחרון היה כבר בדרך חזרה לקבוצת האם, הצליחו לטענת אנשי המועדון לבלוט לטובה, כשבחדרה בטוחים שהשניים יחזרו לירוקים וישתלבו בסגל הקבוצה מהכרמל. 

מי ששילם אתמול על ההתנהלות שלו בתקופה האחרונה ובפרט במשחק האחרון הוא לוסיו, שנפרד מחולצת ההרכב ופינה את מקומו לג׳וניור אוזוקווה. החלוץ הברזילאי שרוי בתקופה רעה מבחינתו ובחדרה טוענים בעניינים שאינם קשורים רק לכדורגל, אבל שהתקופה הזו תחלוף בקרוב ואז יוכלו ״לקבל מלוסיו את לוסיו האמיתי״.

לוסיו עם הכדור (חגי מיכאלי)לוסיו עם הכדור (חגי מיכאלי)

במחזור הבא תפגוש החבורה של שרון מימר את בית״ר ירושלים לעוד משחק קשה עבורה במסע לעבר הכרטיס לפלייאוף העליון. בקבוצה מאמינים שיוכלו להוציא את הנקודות בשני במשחקים האחרונים שנותרו לליגה הסדירה. ״זו תהיה דרך לא פשוטה אבל בסוף ההכרעה תהיה במחזור האחרון של העונה הסדירה״, אמר אחד משחקני הקבוצה, ״נבוא להציג את מה שיש לנו לתת ונראה כמה אנחנו נחושים להיות במקום הגבוה ביותר בו אנחנו יכולים להיות״.