מקסים פלקושצ׳נקו חוזר לסגל של הפועל חדרה שתארח מחר (שלישי, 20:00) את מכבי נתניה במסגרת המחזור ה-12 בליגת העל. הקשר חוזר אחרי שבועיים שיקום עקב פציעה בברך וישולב בהדרגה. דיא לבאבידי ורודריגו בונגונגי יפתחו, גם טל כחילה ויאיא מלדג׳ה בתמונת ההרכב. 
 
הקבוצה של שרון מימר רוצה להשיג ניצחון שלישי העונה בליגה, להמשיך ברצף צבירת נקודות ובמטרה לשפר את מיקומם בטבלה. “אנחנו מגיעים למשחק נגד קבוצה שמשחקת כדורגל התקפי ופתוח עם המון שחקנים טכניים, שעושה עונה מצוינת עד כה”, אמר מימר לקראת המשחק, “נצטרך לבוא מוכנים מבחינת הנחישות וההקרבה בהגנה ונהיה חייבים לשפר את קבלת ההחלטות במשחק ההתקפה כדי להמשיך במומנטום של ההשתפרות שלנו ושל צבירת הנקודות”.

שרון מימר (נעם מורנו)שרון מימר (נעם מורנו)

בפן המקצועי, מימר צפוי לבצע שני שינויים בעוד שובל גוזלן יקבל מנוחה ויפתח על הספסל בעוד יהיה זה רודריגו בונגונגי שיקבל את חולצת ההרכב במקומו. בנוסף, נועם כהן ינוח גם הוא אחרי שפתח במשחקים האחרונים ואת מקומו יתפוס דיא לבאבידי שאיבד את הקרדיט ב-11 לכהן בשל תקופה מקצועית לא טובה מבחינתו, וכעת ינסה לחזור ליכולת שאפיינה אותו. מימר עוד מתלבט בנוגע להרכב הסופי שיפתח בעוד גם טל כחילה ויאיא מלדג׳ה גם בתמונת ההרכב.

הרכב משוער: רובי לבקוביץ, דיא לבאבידי, ג׳ונתן סיסה (טל כחילה), עוביידה חטאב, עבדאללה ג׳אבר, גלעד אברמוב, תמיר גלזר, ריף מסיקה (יאיא מלדג׳ה), רודריג בונגונגי, גוסטבו מרמנטיני, מרשל אודה.

5 השערים היפים של המחזור ה-14 בספרד