הפועל חדרה השלימה אמש (שבת) את הסיבוב הראשון עם 0:0 מול הפועל חיפה באצטדיון סמי עופר. מקסים פלקושצ'נקו ייבדק שוב על מנת לבחון את מקור כאביו החוזרים. הקבוצה של שרון מימר מתכננת לצרף זר נוסף בחלון ההעברות הקרוב, לפחות שני שחקנים יצורפו במטרה לחזק את הסגל.

היה זה סיבוב לא פשוט עבור כל האנשים שקשורים למועדון הפועל חדרה, סיבוב שכלל בתוכו התפשטות נגיף הקורונה בקבוצה, השבתת פעילות לתקופה ממושכת של למעלה מחודש ימים, ירידה דרסטית ביכולת שהובילה לתוצאות לא טובות מבחינתם והישארות ממושכת במקום האחרון עם חמש נקודות בלבד אחרי שמונה משחקים. בתוך התקופה הקשה, מעמדו של שרון מימר עמד על הכף ונראה היה כי הצדדים בדרך לפרידה אלא שאז הגיע הניצחון המשכנע על בני יהודה שהצליח לטרוף את הקלפים.

שרון מימר (עמרי שטיין)שרון מימר (עמרי שטיין)

בקבוצה הודו כי הזעזוע ירד מהפרק בעיקר בזכות הקשר המיוחד שנוצר בין מימר לשחקניו, בסיטואציות בהן רגילים שהשחקנים עצמם מבקשים זעזוע הפעם היו אלה שחקני חדרה שביקשו להשאירו ואף הוכיחו במשחקים עצמם שהבקשה לא הייתה לשווא, כשאמש גם השלימו את המשחק השישי שלהם ללא הפסד, מה שיצר רצף של צבירת נקודות שהוביל אותם, נכון לכתיבת שורות אלו, עד למקום התשיעי עם 14 נקודות עם שלושה ניצחונות, חמישה הפסדים וחמש תוצאות תיקו.

למעשה, באופן שהצליח להפתיע גם את אנשי המועדון עצמם, למרות הפתיחה הלא פשוטה שעברה הקבוצה, בעונה שעברה בה פספסה חדרה במרחק של משחק אחד את הפלייאוף העליון, הקבוצה סיימה את הסיבוב הראשון במקום השמיני עם נקודה אחת יותר, 15 נקודות אחרי שלושה ניצחונות, ארבעה הפסדים ושש תוצאות תיקו. נתונים שבהחלט יכולים לתת תקווה להמשך העונה.

שחקני הפועל חדרה (עמרי שטיין)שחקני הפועל חדרה (עמרי שטיין)

אחרי המשחק בכרמל, בקבוצה שיבחו את רובי לבקוביץ וטענו "הוא היום אחד השוערים הטובים בליגה אם לא הטוב מבניהם. זכינו בשוער ברמה גבוהה מאוד, רובי נותן המון ביטחון לקבוצה וזה ביחד עם המנהיגות שלו, באמת שהוא נכס עבור המועדון". בחדרה הבינו לליבם של השחקנים שהתקשו לשחק ולפתח את המשחק כמו שרצו בעיקר בשל מזג אוויר קשה במיוחד עם רוחות שהפריעו לשתי הקבוצות ואם זאת יצאו מרוצים שלא ספגו או הפסידו במשחק שבתחילת העונה לטענתם היו מפסידים בוודאות.

לצד העידוד מהיכולת המשתפרת של הקבוצה, במועדון יודעים היטב כי על מנת להישאר מעל הקו האדום ולנשום לרווחה, יהיה עליהם להתחזק במהלך החלון הקרוב שייפתח ב-10.1 והעידו כי הם מחפשים קשר 50:50 על מנת להתחזק ולעבות את מרכז המגרש, אחרי הפרידה מעומר לקאו וכן שחקן התקפה, שישחק בכנף שיוכל לשדרג את החלק הקדמי. כרגע עמדה זו מאוישת לפרקים על ידי מרשל אודה שלא משחק בעמדתו הטבעית ולא מצליח להביא את היכולת שלו בצורה מספקת מהכנף מה שיוצר אצלו תסכול מסוים במשחקים האחרונים.

מרשל אודה (חגי מיכאלי)מרשל אודה (חגי מיכאלי)

במחזור הבא שיתקיים ביום שבת הקרוב, תעשה הקבוצה שוב את הדרך צפונה אל אצטדיון סמי עופר רק כשהפעם תפגוש את הצד הירוק של העיר, מכבי חיפה. מוליכת הטבלה שניצחה את החבורה של מימר במחזור הפתיחה מגיעה במומנטום של שבעה ניצחונות רצופים ובחדרה מאוד רוצים להיות הראשונים שיעצרו את הרצף מזה זמן רב וזאת בידיעה כי זו משוכה לא פשוטה כלל. מי שלא בטוח יעשה את הדרך עם הקבוצה לסמי עופר, הוא מי שעד לא מזמן זה גם היה אצטדיונו הביתי, הקשר מקסים פלקושצ'נקו שעדיין סובל מכאבים בברכו על אף שכבר חזר לאימונים מלאים וייבדק על מנת לבחון את חומרת הפציעה ומקורה.

בכר וחזיזה אחרי הניצחון על נתניה