מכבי נתניה הגיעה היום (שני) ליישוב פרדסיה כדי לערוך משחק אימון מול הקבוצה המקומית כחלק מסבב משחקי הראווה של היהלומים אשר נערכים בפרברים. עשרות אוהדים נלהבים נכחו במקום, נערכה מכירה של מנויים לקראת העונה החדשה וחנות עם מוצרי המועדון הרשמיים נפתחה בכניסה למתחם. היהלומים ניצחו 0:6 משערים של בורחה הררה, עומרי גנדלמן, רועי קהת, צמד של שחקן הנוער איאד חאג' ומנהל הקבוצה, ברק בדש, שעלה לדקות האחרונות התכבד בשער האחרון. 

קשר הקבוצה, סתיו פיניש, אמר בסיום: "האמת שזה כיף גדול, זאת פעם ראשונה שאנחנו עושים את זה ואני מקווה שזה ימשיך, כיף גדול שעוד ילדים מהפרברים יחוו ויראו אותנו, שמחים מאוד להיות פה”.

הקהל במשחק הראווה של מכבי נתניה (הדר אקריש)הקהל במשחק הראווה של מכבי נתניה (הדר אקריש)

האם יש התרגשות לקראת העונה: “כמובן, אין שום ספק שיש התרגשות, אנחנו שמחים להיות פה ומחכים כבר שהעונה תתחיל, יש לנו הרבה מטרות להשיג העונה ואנחנו צריכים להיות במצב רוח טוב ולעשות את מה שאנחנו רוצים ויודעים”.

ההכנות לקראת פתיחת העונה: “היו לנו עשרה ימים די אינטנסיביים שכללו ארבעה משחקים. כרגע אנחנו מתאמנים, יש לנו עוד משחק בגביע הטוטו ואנחנו מחכים לראות אם נעלה לחצי הגמר או שלא. אנחנו מחכים כבר למחזור הראשון זה מה שחשוב באמת”.

אייל סגל עם חולצת הוקרה במשחק הראווה (הדר אקריש)אייל סגל עם חולצת הוקרה במשחק הראווה (הדר אקריש)

הריכוז במשחק הראווה כשברקע משחקי גביע הטוטו והאפשרות לתפוס מקום בחצי: “אפשר להתרכז, תמיד רוצים לנצח עם קצת יותר חיוך נעשה את זה על הצד הטוב ביותר וכיף להיות חלק מזה". 

שוער הקבוצה, דני עמוס, הוסיף: "תמיד כיף לצאת מהעיר ולהגיע לאנשים שפחות יכולים להגיע אלינו לנתניה ביום-יום, במיוחד לילדים, אז כיף. יש כאן אווירת חג ואני מקווה שכולם ייהנו”.

דני עמוס מצטלם עם אוהד (הדר אקריש)דני עמוס מצטלם עם אוהד (הדר אקריש)

העונה שבפתח: “אנחנו מתקרבים לזה מאוד, זה עוד שבועיים ויש לנו עוד משחק אחד בדרך, שתתחיל כבר. אנחנו עובדים מאוד מאוד קשה, מאוד חם גם אבל אין מה לעשות, עובדים בעיקר ומכינים את עצמנו לעונה החדשה”.

המתח סביב השאלה האם יעלו לחצי גמר גביע הטוטו: “האמת שכן, לקחתי כמה גביעי טוטו בחיים וזה מפעל שהוא כיף, אז כן הלוואי ונעלה ונוכל להגיע גם לגמר ואולי לקחת וליהנות מתחילת עונה כיפית”.

משחק הראווה של מכבי נתניה (הדר אקריש)משחק הראווה של מכבי נתניה (הדר אקריש)