במכבי נתניה היו אמורים, על הנייר לפחות, להיפרד כבר בשבוע הבא מהמנכ"ל המתפטר, ניב גולדשטיין, שביקש לסיים את תפקידו ב-10 יוני, אולם דירקטוריון המועדון ביקש שיישאר עד סוף החודש. בכל מקרה, כך מעריכים בנתניה, דומה כי המנכ"ל יישאר בעמדתו עד שיסיים עם הליך הקיצוצים הלא פשוט בכלל.

גולדשטיין, שהחל את התהליך מול אלמוג כהן, דני עמוס, חן עזרא, טים הויבך, גיא מלמד ורועי קהת, רוצה גם להשלים אותו לפני שיעזוב, אם בכלל, כאשר במכבי נתניה עדיין מנסים לשכנע אותו להישאר בתפקידו ולא לעזוב למרות חילוקי הדעות ואי ההסכמות בין הצדדים שהובילו לכך שהגיש את התפטרותו לפני קצת יותר מחודש.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס מדבר לקראת הפועל ת"א

בכל מקרה, בינתיים הוא ממשיך להתנהל מול הקפטן כהן, שנחשב כעת לפחות לשחקן הקרוב ביותר לסכם את תנאי הקיצוץ שלו מבין המשתכרים הגבוהים במכבי נתניה. הבאים בתור אחריו מבחינת התקרבות לסיכום הם ככל הנראה דני עמוס וחן עזרא, אולם יש לציין כי לשניים כבר אין חוזה כך שהם שחקנים חופשיים, מה שמטה במעט את המו"מ.

בגזרת מלמד וקהת עדיין אין כל התקדמות, כאשר רק השבוע, לאחר ה-1:3 על עירוני קריית שמונה, בסביבת המועדון ציינו כי ייתכן שנתניה תנסה למכור אותם או אפילו לשחרר עם פיצוי בלית ברירה, רק כדי לא לשלם את הסכומים הללו. כך כבר קרה בנוגע להויבך, כשהמועדון ביקש מסוכני שחקנים לחפש לו קבוצה לקראת העונה הבאה לאחר שלא הסכים לקצץ בשכרו.

אלמוג כהן (צילום: רון טולדו) (מערכת ONE)אלמוג כהן (צילום: רון טולדו) (מערכת ONE)