ה-1:3 של מכבי נתניה לבני יהודה ממש לא עבר לסדר היום במכבי נתניה. לקראת המשחק מול הפועל חדרה הערב (חמישי, 20:15), בקבוצה ערכו אסיפה טעונה, אותה העביר שי ברדה, שהרים את הקול אל מול השחקנים וביטא את הכעס הגדול שלו ושל סלובודאן דראפיץ' על ההופעה החלשה שלהם ביום שני האחרון.

"התביישנו במשחק מול בני יהודה, אנחנו מאוכזבים מכם, מהדרך ומהרמה שהצגתם", אמר ברדה. "יש פה שחקנים שלא לוקחים הזדמנויות שקיבלו, תתחילו לשחק על הכבוד שלכם ואני בכלל לא רוצה לדבר על המשחק שהיה ועל הגולים שקיבלנו. היכולת הזאת לא מקובלת עלינו ותפסיקו להשתמש בצעירים כאליבי. אנחנו לא משלמים שכר לימוד ולא שום דבר. מי שמקבל את החולצה זה כי מגיע לו".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תגובת דראפיץ למשחק מול בני יהודה

לאחר האסיפה, דראפיץ' וברדה לא ערכו תרגול טקטי לקראת חדרה, יומיים בלבד אחרי ההפסד לבני יהודה (השני ברצף אחרי ההפסד לסקציה נס ציונה), שנערך אימון קליל בלבד עם טניס-רגל ומשחקון קצר. המאמנים מתכננים שינויים בהרכב נוכח ההפסד וגם בשל עומס המשחקים, כאשר לזאר צ'ירקוביץ' וזלאטן שחוביץ' צפויים לחזור להרכב, כך תוכנן מראש בקבוצה. 

מי שייעדרו משורות נתניה הם ויקי כחלון, שכבר חזר לכשירות אך שוב חש בכאבים במפשעה וכארם ג'אבר, שהורחק במשחק מול נס ציונה בכרטיס צהוב שני ולכן נעדר מהמשחק מול בני יהודה וכן מול חדרה, בשל האדום ובשל הצהוב התשיעי שספג. מוחמד זבידאת יפתח כמגן ימני.