מכבי נתניה תארח ביום ראשון את מ.ס אשדוד ותנסה לרשום ניצחון שלישי רצוף, דבר שקרה פעם אחת העונה כשהקבוצה התאוששה מפתיחת העונה הרעה ולפני תקופה קשה נוספת, בעוד משורותיה ייפרד ניקו אולסק, הקשר הארגנטינאי-אמריקאי שסגר על סיום דרכו עם כרטיס השחקן בידו במהלך פגרת הקורונה. הוא ימריא לחופשה בארצות הברית ויתפנה להתכונן ליעד הבא שלו.

בראשון, הוא מתוכנן לשחק בפעם האחרונה במדים הצהובים-שחורים אחרי שהחל את דרכו בליגה הלאומית, עלה עם הקבוצה לליגת העל, העפיל איתה פעמיים לפלייאוף העליון וגם לגמר גביע המדינה. מעבר למשחק הפרידה, אולסק צפוי לקבל דקות משמעותיות משום שאלמוג כהן הקפטן פצוע ומוגדר כרגע בספק למשחק מול אשדוד, כאשר הוא סובל מכאבים במפשעה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קרב קצוות: ריאל פוגשת את אספניול

מי שכבר לא ישחקו יותר העונה הם טים הויבך ולזאר צ'ירקבויץ', ששוחררו למדינותיהם. הבלם הגרמני, שכרגע לא מגיע לסיכום על קיצוץ מול המועדון (שאף ביקש מסוכני שחקנים למצוא לו קבוצה במקביל), ביקש להאריך את חופשתו בעוד כמה ימים, כשהיא צפויה להיות קצרה במיוחד. הוא ימריא ביום ראשון.

הסרבי, כבר המריא הבוקר למולדתו, כדי להתחיל את חופשת הקיץ שלו וגם להמשיך בטיפולים לאור המתיחה בשריר הארבע ראשי ממנה הוא סובל. בקרוב הקבוצה צפויה להודיע לו על המשך דרכו בעונה הבאה, בכפוף למימוש האופציה, ומבחינת המאמנים סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה הם רוצים לראות אותו ממשיך. זאת, בזמן שהם בעצמם טרם סגרו על קיצוץ לעונה הבאה ומגעים בין נציגם עורך הדין רועי דניאל למועדון נמשכים בכל העת.

טים הויבך עם הכדור (חגי מיכאלי)טים הויבך עם הכדור (חגי מיכאלי)

הסרבי הנוסף של מכבי נתניה, זלאטן שחוביץ', פצוע גם הוא וסובל ממתיחה ברצועות ליד ברכו. הוא לא ישחק מול אשדוד ולגבי שחרורו מוקדם יותר למדינתו לקראת המשך הטיפול וחופשת הקיץ, יוחלט בימים הקרובים. רז כרמי, שנפגע ב-2:4 על הפועל רעננה כשהחליף את דני עמוס, החלים ויוכל להמשיך ב-11.