פרסום ראשון: ל-ONE נודע היום (שבת) שריימונד אטוולד, ההולנדי שמאמן את בית"ר ת"א/בת ים, מועמד להוביל את מכבי נתניה בעונה הבאה, כאשר סלובודאן דראפיץ’ ושי ברדה קרובים לסיום דרכם במועדון.

כאמור, הצהובים-שחורים כבר פנו אל מאמן הקבוצה מהלאומית בנושא, אולם על הנייר דבר עוד לא נחתם, כאשר דראפיץ’ וברדה עדיין מחזיקים בחוזה לעונה הבאה והמו"מ בנוגע אליו טרם הושלם.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
זהבי שוב כובש במשחק הכנה

כפי שכבר פורסם ב-ONE המועמדים הנוספים להחלפת דראפיץ' וברדה היו לואיס מרין, שכבר הביע נכונות להצטרף, במידה שהמאמנים יסיימו את דרכם, מסאי דגו, מאמן הפועל פתח תקווה, ואורי אוזן, מאמן קבוצת הנוער של הפועל תל אביב. גם בהקשר אליהם לא מדובר עדיין בפנייה מצד המועדון, שמבחינתו לא מתייחס כרגע לשמות אחרים מלבד דראפיץ' וברדה, שחתומים לעונה הבאה.

אטוולד בן ה-53 הגיע למכבי תל אביב ב-2016 על מנת לעבוד במחלקת הנוער של המועדון. מהצהובים הועבר לאמן את הקבוצה מהליגה הלאומית על מנת להכשיר את השחקנים הצעירים מקריית שלום אשר מושאלים לבית"ר ת"א/בת ים.

אטוולד עבד עם שמות ענקיים. דיק אדבוקט והוב סטיבנס היו מוריו. את ההתמחות שלו כמאמן ביצע עם עוזרו של פרנק רייקארד בברצלונה, הנק טן קאט. המעבר שלו לישראל היה הראשון שהוא ביצע בחייו עם משפחתו, הוא גדל כמובן בהולנד, היה מהשחקנים ההולנדים הראשונים בהיסטוריה של אברטון והראשון אי פעם בווסטהאם, והוא אף היה חלק מאחת הקבוצות ההולנדיות הגדולות של כל הזמנים – שנותרה בלי כלום, רודה של 1994-5.