מכבי נתניה בכוננות בעקבות ההודעה של הפועל חדרה על בדיקת הקורונה של עוזר מאמן הפועל חדרה רון קלר, כאשר מדובר באביו של רותם קלר, המגן השמאלי שעלה מהנוער לבוגרים במכבי נתניה וייכלל בסגל המשחק מול עירוני קריית שמונה. רק אם חלילה אביו יימצא חיובי לקורונה, הוא ייאלץ להיכנס לבידוד בלי קשר לבדיקה שהוא יעבור אם וכאשר.

הרכב מכבי נתניה: דני עמוס, כארם ג’אבר, דולב אזולאי, טים הויבך, עומרי גנדלמן, ניקו אולסק, אביב אברהם, גבי קניקובסקי, חן עזרא, יונס מלדה וגיא מלמד.

הרכב עירוני ק”ש: דזיוגאס ברטקוס, מוחמד שכר, אורי דהן, מרקוס דיניז, עידן נחמיאס, זיו מורגן, סמואל בראון, עדן קארצב, עומר לקאו, אחמד עאבד וגיא בן לולו.

דראפיץ': תהיה אווירה מוזרה, ברדה: רוצים מקום 7

מכבי נתניה תשוב לפעילות במסגרת הפלייאוף התחתון של ליגת העל, אחרי כשלושה חודשים ארוכים ללא פעילות במסגרת פגרת הקורונה הכפויה, כאשר היא תארח באצטדיון בנתניה את עירוני קריית שמונה ותנסה כבר להתייצב במקום השביעי, כמטרה הברורה שלה לקראת סיום העונה.

"חובת ההוכחה היא על כולנו", אמר שי ברדה לשחקנים באסיפה הקבוצתית לקראת המשחק. "אנחנו חייבים להמשיך לשחק באותו סגנון כל הזמן, אבל אתם חייבים לזכור שזה לא משנה כמה נשחק טוב, אנחנו צריכים כמה שיותר נקודות ולסיים את העונה במקום השביעי. חייבים לתרגם את העליונות שלנו לשערים".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קלינגר: היה כיף לראות את השחקנים

"שמחים לחזור ולשחק כדורגל", אמר דראפיץ' לקראת המשחק. "פגרת הקורונה נכפתה עלינו, אבל אנחנו מתאמנים טוב, נמצאים בכושר טוב וכבר מתים לחזור להתרגשות של הדשא והמשחק. הקהל מאוד ייחסר לנו ותהיה אווירה מוזרה במגרש, אבל אנחנו מקצוענים ונעשה הכל על מנת לסיים את העונה עם טעם טוב, תוך הצגת כדורגל אטרקטיבי ושילוב שחקנים צעירים".

"כיף לחזור ולשחק כדורגל, חיכינו לזה כל כך הרבה זמן", הוסיף מלמד. "בהתחלה בבידוד בבית ולאחר מכן באימונים פרטניים. נבוא לשחק את הכדורגל שלנו, על מנת לסיים את העונה עם טעם טוב יותר ממה שהיה טרם פגרת הקורונה. כדורגל בלי קהל הוא כדורגל עצוב, אבל כמקצוענים, נשחק ללא קהל במלוא הריכוז והכוח על מנת להשאיר את הנקודות בנתניה".

סלובודאן דראפיץ' עם שי ברדה (נעם מורנו)סלובודאן דראפיץ' עם שי ברדה (נעם מורנו)