מ.ס אשדוד התעניינה בחלוצה של בית״ר תל אביב, יניב מזרחי אך נכון לעכשיו ישנם פערים בין הצדדים ובקבוצה פסימיים באשר לצירופו. כפי שפורסם, הנבחן ממאדו הרונה קמארה עתיד לנחות בישראל בתחילת השבוע, בעוד האמזט אויידיראן הניגרי נחת ומכוון לקבוצת הנוער. 

מזרחי בן ה-25 הינו מלך השערים של הליגה הלאומית לצד עידן שמש מהפועל ירושלים עם 10 כיבושים עד כה ומחזיק בחוזה בקבוצתו. אשדוד בדקה עלויות מול בית״ר תל אביב/בת ים, אך נכון לעכשיו העידו כי המחיר גבוה מידי וכי אינם מתכוונים לשים סכומים כאלו בכדי לעבות את הסגל.  

יניב מזרחי (חגי מיכאלי)יניב מזרחי (חגי מיכאלי)

החלוץ חתם בעונת 2018 בהפועל רעננה אך נפצע ושוחרר למרות שחתם תחילה על חוזה לארבע שנים. שנה לאחר מכן חתם גם בהפועל חדרה וכבש שני שערים בגביע טוטו אך שוחרר. בנוסף, שיחק גם בהכח עמידר רמת גן, מכבי קרית גת והפועל רמת השרון.

הקבוצה של רן בן שמעון התאוששה באופן רשמי מהתפשטות הקורונה בין שחקניה וקיימה משחק אימון פנימי בו לקחו חלק טימותי אוואני ומוסא בגאיוקו שהתאוששו מפציעות. זאת לאחר שחלק מהשחקנים גם קיימו אימון בוקר בו לקח אויידיראן, שהגיע ארצה לתקופת התרשמות. 

אויידיראן בן ה-17 ינסה להרשים את הצוות המקצועי במועדון ובמידה ויעשה זאת יהיה רכש עתידי לקבוצת הנוער. באשדוד מקווים ששחקן ההתקפה, קמארה ממאלי ינחת גם הוא בתחילת השבוע בישראל וינסה להרשים את רב״ש בכדי להעמיק את הסגל הקיים.