כל חובב ספורט אוהב לנחש; מי שיגיד שלא ככל הנראה משקר. לאו דווקא להמר על כסף, יש גם התערבויות עם חברים, ניחוש מי תהיה אלופה, מי ינצח, מי יפסיד ועוד. ומתי זה בא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר? בטורנירים גדולים ובעיקר בטורניר הכדורגל הגדול ביותר בעולם – המונדיאל.

אז לקראת הטורניר שייערך בקיץ ברוסיה, החלטנו לבדוק את ההימורים הכי מעניינים ומרתקים שיש עד כה, שלבטח רק יתרבו ויהיו יותר ויותר הזויים ככל שהמונדיאל יילך ויתקרב. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סיכום כל שערי המחזור ה-27 בלה ליגה

ראשית כמובן, יש את ההימור על הזוכה בגביע העולם, כאשר הפייבוריטיות בכל העולם הן גרמניה וברזיל שמקבלות יחס שנע בין 4.5-5. אחריהן צרפת עם יחס של כ-5.5, ספרד (7), ארגנטינה (8), בלגיה (12), אנגליה (16), אורוגוואי ופורטוגל (25). אם אתם רוצים ללכת על סנסציה, את היחס הגבוה ביותר מקבלות ערב הסעודית, פנמה וטוניסיה (1,000). באחד המקומות פנמה מקבלת יחס בלתי נתפס של 98,975 ל-1.

כמובן שיש גם את ההימורים הרגילים כגון מי תסיים ראשונה בכל בית, לאיזה שלב תגיע כל נבחרת והימורים על כל משחק ומשחק. הימור מעניין אחר הוא מי יסיים כשחקן המצטיין, כאשר פה באופן יחסית מפתיע ניימאר הפייבוריט עם יחס של 6, שזה נובע מהעובדה שהוא נמצא בנבחרת חזקה וצפוי להגיע רחוק, ולכן מקבל עדיפות ברורה. אחריו ניצב לו ליאו מסי הארגנטינאי שמקבל יחס 7 ורונאלדו עם יחס של 11, בעוד אנטואן גריזמן זוכה ליחס 17 וקווין דה בראונה עם יחס של 20. אגב, תומאס מולר, אחד שאוהב לבלוט במונדיאלים, מקבל יחס של 25. קיליאן אמבפה הצעיר של צרפת זוכה ליחס 50, בדיוק כמו חברו לקבוצה אדינסון קבאני ולואיס סוארס האורוגוואי.

ניימאר חוגג (רויטרס)ניימאר חוגג (רויטרס)

הימור נוסף הוא מלך השערים של המונדיאל, כאשר פה שווה להסתכל גם על שלב הבתים, כיוון שלרוב בין 5-6 שערים מספיקים כדי לזכות בתואר ואם שחקן מפציץ בשלב הבתים מול נבחרות חלשות, הוא יכול גם לעוף בשמינית או ברבע הגמר ולזכות. לדוגמה, במונדיאל האחרון זכה בתואר חאמס רודריגס מקולומביה עם שישה שערים, בעוד שב-2010 דוד וייה, ווסלי סניידר ותומאס מולר סיימו עם חמישה שערים כל אחד. ב-2006 מירוסלב קלוזה מלך שערי הטורניר בכל הזמנים זכה עם חמישה שערים, כאשר ארבע שנים קודם לכן זכה רונאלדו הברזילאי לאחר שהפציץ שמונה שערים. בששת המונדיאלים שלפני כן, זכו שחקנים עם שישה שערים בתואר.

מסי הוא המוביל לזכות בתואר מלך השערים עם יחס של 9, כאשר בשלב הבתים הוא יפגוש את ניגריה, קרואטיה ואיסלנד, בעוד ניימאר ניצב מיד אחריו עם יחס של 11 והוא יתמודד מול סרביה, שווייץ וקוסטה ריקה. רונאלדו שישחק מול ספרד, אבל גם מול מרוקו ואיראן, מקבל יחס 13, בדיוק כמו גריזמן שישחק נגד אוסטרליה, פרו ודנמרק. הארי קיין האנגלי יפגוש את פנמה, תוניסיה ובלגיה ומקבל יחס 17. לואיס סוארס שיפגוש את ערב הסעודית, מצרים ורוסיה, עשוי להפציץ כבר בשלב הבתים והוא מקבל יחס של 30.

לואיס סוארס (רויטרס)לואיס סוארס (רויטרס)

ההימורים בעולם מציעים גם לנחש מי הנבחרת שתגיע הכי רחוק מכל יבשת; באירופה גרמניה הפייבוריטית עם יחס 2.75, צרפת עם 3.7, ספרד עם יחס 4 ובלגיה עם 8.5. בדרום אמריקה ברזיל כמובן פייבוריטית עם יחס 1.1, ארגנטינה עם 1.8. 

עוד הימור שחקנים מעניין הוא מי יקבל הכי הרבה כרטיסים צהובים; חאבייר מסצ’ראנו בפסגה עם יחס 13, דייגו גודין אחריו עם 17, כמו גם סרחיו ראמוס. אחריהם סרחיו בוסקטס (20) ופול פוגבה (20), לוקאס ביגליה (22) וניימאר (22). 

מסי מול רונאלדו במדי הנבחרות (רויטרס)מסי מול רונאלדו במדי הנבחרות (רויטרס)

ואי אפשר כמובן בלי הקרב בין שני הטיטאנים – ליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו. ניתן למצוא הימורים כמו מי יבקיע יותר בגביע העולם, מי יגיע רחוק יותר, מי ישחק יותר דקות, האם מישהו מהם יפצע ומי מהם יקבל יותר כרטיסים.

בנוסף, מוצעים הימורים על מי ייכלל בסגל של הנבחרות השונות; באנגליה לדוגמה תיאו וולקוט מקבל יחס 4 להיכלל בנבחרת, כאשר הארי קיין כמו גם דלה אלי ושאר השחקנים הבטוחים מקבל יחס 0.05. בצרפת אוסמן דמבלה מקבל יחס של 1.2 להיכלל בסגל הנבחרת, בעוד אלכסנדר לקאזט מקבל יחס 1.3.

הארי קיין חוגג (רויטרס)הארי קיין חוגג (רויטרס)

קווין דה בראונה הוא הפייבוריט לזכות בתואר מלך הבישולים עם יחס 10, בדיוק כמו ניימאר. גריזמן ודויד סילבה עם יחס 14, בעוד מסוט אוזיל מקבל יחס 15 וטוני קרוס וליאו מסי עם יחס 17. 

ההימור הכי מרתק הוא ללא ספק האם זלאטן איברהימוביץ’ ישחק דקה אחת במונדיאל; מי שיהמר שכן, יזכה ליחס 1.9, מי שיהמר שזלאטן גם יבקיע במונדיאל יקבל כבר יחס 3 והימור על כך שהחלוץ יסיים מלך שערים נותן יחס 100.

זלאטן איברהימוביץ' אומר שלום (רויטרס)זלאטן איברהימוביץ' אומר שלום (רויטרס)