נבחרת ישראל תפתח הערב (שישי, 21:45) את קמפיין ליגת האומות באופן רשמי, כשתפגוש את נבחרת סקוטלנד בחוץ במסגרת המחזור הראשון של בית 2 מהדרג השני. וילי רוטנשטיינר יערוך בכורה על הקווים כמאמן הנבחרת. יו"ר המשלחת, אבי קאופמן, ברך את השחקנים בשמו של שר הספורט חילי טרופר ואמר להם: “בתקופה כזו קשה של קורונה, זו ההזדמנות שלנו לשמח את עם ישראל”.

המאמן האוסטרי החליט להמשיך עם המערך אותו הטמיע קודמו בתפקיד, אנדי הרצוג. הנבחרת הישראלית תעלה במערך של חמישה שחקני הגנה, 3 קשרים ו-2 חלוצים. בשער הועדף אופיר מרציאנו מהיברניאן, כשבהגנה טאלב טוואטחה פותח באגף שמאל למרות שאינו משחק בקביעות כבר תקופה ארוכה. 

טאלב טוואטחה באימון (איציק בלניצקי)טאלב טוואטחה באימון (איציק בלניצקי)

בקישור דור פרץ הועדף על פני דן גלזר ואת ההתקפה יאיישו מנור סולומון, מונס דאבור וערן זהבי, שהשיג את השחרור המיוחל מגוואנגז’ו ר.פ למשחק, בניגוד לחברו דיא סבע. שון וייסמן, הרכש הטרי של ויאדוליד הספרדית, ימתין לצ’אנס שלו מהספסל.

הרכב נבחרת ישראל: אופיר מרציאנו, אלי דסה, איתן טיבי, חאתם עבד אלחמיד, ניר ביטון, טאלב טוואטחה, ביבראס נאתכו, דור פרץ, מנור סולומון, מונס דאבור וערן זהבי. 

סמנכ"ל ההתאחדות אבי לוי ויו"ר המשלחת אבי קאופמן על רקע האצטדיון (ההתאחדות לכדורגל)סמנכ"ל ההתאחדות אבי לוי ויו"ר המשלחת אבי קאופמן על רקע האצטדיון (ההתאחדות לכדורגל)
אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שון וייסמן מדבר לקראת סקוטלנד